Switch to full style
house, techno, dubstep, drum'n'bass, grime, ghetto, chillout ... discutiile despre toate ariile muzicii electronice se vor regasi aici
Post a reply

Re: Muzica electronica

Wed Feb 05, 2014 1:32 pm

A scos Dj Fly in octombrie un EP pretty neat, se numeste Insolite
Dldl: https://www.dropbox.com/s/k8oglocwc1wvh ... 0kb%5D.rar

phpBB [video]

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Tue Feb 11, 2014 12:23 am

^imi place prima care ai postat cand baga remix la skyfall, in rest imi suna 2010 asa gen.
incearca asta
phpBB [video]

protip: 1:30

Re: Muzica electronica

Sat Mar 01, 2014 7:29 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Sun Mar 02, 2014 1:36 pm

danielsen wrote:
phpBB [video]



Mama, cum e asta! :bow:

Re: Muzica electronica

Mon Mar 03, 2014 1:56 pm

phpBB [video]

2:20

Re: Muzica electronica

Tue Apr 01, 2014 4:14 pm

phpBB [video]

1:00 dropu' + material

Re: Muzica electronica

Fri Apr 11, 2014 4:50 pm

phpBB [video]

ma rupt

Re: Muzica electronica

Sat Jun 07, 2014 2:18 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Sat Jun 14, 2014 7:06 am

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Mon Jul 21, 2014 1:19 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Tue Aug 12, 2014 7:10 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Tue Aug 19, 2014 5:39 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Fri Aug 22, 2014 4:59 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Tue Sep 09, 2014 9:16 pm

phpBB [video]

Re: Muzica electronica

Wed Sep 17, 2014 5:24 am

^imi place piesa ,dar nu si clipul,aia mi se pare o grasa obosita si ala un gras drogat si obosit

Post a reply