Folosim cookie-uri pentru a va putea oferi cea mai buna experienta in utilizarea website-ului. Cookie-urile sunt fisiere stocate in browserul dvs si sunt utilizate de majoritatea website-urilor pentru a permite personalizarea experientei dvs web. Daca dati click pe "ACCEPT", inseamna ca sunteti de acord cu folosirea cookie-urilor. Accept

Alan și Kepa - Blackout (mixat de Dj DOX) [2015]

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Re: Alan și Kepa - Blackout (mixat de Dj DOX) [2015]

Postby Dani » Thu Mar 26, 2015 1:18 pm

Sorry, e din cauza faptului ca pe internet punem singuri tonul unei intrebari atunci cand ne este adresata.
Dani
Mitică

Liked in: 0 post

Postby iustinescu » Thu Mar 26, 2015 3:02 pm

mie imi plac mult alan si kepa ca mcii, dar materialul asta e cumva sub asteptari. jumatate din instrumentale suna bine si sunt pe gustul meu, iar cealalta jumatate suna a codu penal in 2006. mi-ar fi placut sa fie mai legata treaba, sa aiba mai multa substanta. munca se vede, nu insa si pe partea de productie care imi da impresia ca ascult o compilatie de beat-uri.... unele mai scumpe, altele mai ieftine
iustinescu
spre 5000 de posturi, e ok

Postby CreativeEgo » Tue Sep 08, 2015 8:17 pm

http://adevarul.ro/entertainment/muzica ... index.html

Interviu ALAN & KEPA. ALAN & KEPA au fost la Adevărul Live pentru a vorbi despre următorul album, despre starea muzicii rap din România, dar şi pentru a povesti ce i-a determinat să renunţe la fotbal în detrimentul muzicii.
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul

Previous

{ QUICK_REPLY }

Return to Hip hop romanesc