Folosim cookie-uri pentru a va putea oferi cea mai buna experienta in utilizarea website-ului. Cookie-urile sunt fisiere stocate in browserul dvs si sunt utilizate de majoritatea website-urilor pentru a permite personalizarea experientei dvs web. Daca dati click pe "ACCEPT", inseamna ca sunteti de acord cu folosirea cookie-urilor. Accept

Psihotrop

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Re: Psihotrop

Postby CreativeEgo » Wed May 16, 2018 12:15 pm

Ăsta micu tre să mai plece de pe lângă Bean, zău...
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul

Liked in: 0 post

Postby CreativeEgo » Wed Jun 13, 2018 6:45 pm

Psihotrop îndeamnă la exploatarea copiilor prin muncă, you heard it here first.
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul

Postby Flegmaticul » Sun Aug 12, 2018 1:39 pm

O sa se pise psihotrop pe toti cu limbajul lui pseudo-academic. O sa fie revolutionar albumul lui, nu cred ca exista mc mai bun decat 98. O sa-l iau in mai multe exemplare. Ca neuroni corespunde. Stilul grime va (@)prinde de acum 2 tari, anglia si romania. Noul skepta. Noul tocilar pitic norocos si nenorocit de semantica dobandita sa se rupa in figuri si sa rupa. Cocalarii mici pe droage il $tiu, il digera, adera toti la cacatul psihotropian. Top mc'i noi: 1. Psihotrop 2. Ferat 3. Rancid. Constanta west side plus ferat, musulman . Un tigan, un jidan, un musulman , asta ne trebuie in constanta, pentru a face ceva marginal, am niste idei gen fight club ca sa facem hh psihotronic, cu zane si capcaune pe hook. Cei mai smecheri raman galatenii.
RZA (sau altul) invented the sun, puppy dogs, ice cream, and electricity. He can’t be touched.
Flegmaticul
rapperu vostru preferat

Previous

{ QUICK_REPLY }

Return to Hip hop romanesc