Page 1 of 3

Psihotrop

PostPosted: Thu Nov 12, 2015 10:15 am
by CreativeEgo
No, după cum v-am zis eu văd în ăsta micu zis Psihotrop cea mai mare promisiune din hip-hopu românesc şi-mi pare că recent s-a pus ceva mai serios pe treabă. Aşa că eu zic să-i facem un topic aici, că merită. Spre delectarea dvs. auriculară, câteva bucăţi:










Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Nov 12, 2015 3:20 pm
by Zeffo
Plus sa nu uitam ODD




Re: Psihotrop

PostPosted: Fri Nov 27, 2015 11:07 am
by CreativeEgo

Re: Psihotrop

PostPosted: Wed Feb 10, 2016 5:26 pm
by CreativeEgo

Re: Psihotrop

PostPosted: Wed Feb 10, 2016 5:51 pm
by ciuschi
tare!

Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Feb 18, 2016 6:48 pm
by hanno
imi amintesc cand trebuia sa dau un battle cu psihotrop si pana sa pun runda mea a inchis topicul :lol: pe facebook mi-a zis atunci ca vrea sa se concentreze sa faca o piesa serioasa si nu mai are chef de battle-uri.practic din momentul ala a inceput ascensiunea lui

Re: Psihotrop

PostPosted: Sat May 28, 2016 2:01 pm
by Djony
Ai de plm...măcar khadafi e amuzant când trollează :caramizi:

Re: Psihotrop

PostPosted: Mon Jun 06, 2016 8:00 pm
by CreativeEgo

Re: Psihotrop

PostPosted: Fri Jun 10, 2016 6:24 pm
by fLr^

Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 1:52 pm
by CreativeEgo
Asta n-o ştiam (de la Mic Check):


Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Jul 14, 2016 8:08 pm
by CamorRa7

Re: Psihotrop

PostPosted: Sun Aug 07, 2016 6:46 pm
by CreativeEgo

Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Oct 13, 2016 12:05 pm
by CreativeEgo

Re: Psihotrop

PostPosted: Thu Oct 13, 2016 12:29 pm
by Ionuţ
Tare rău!

Re: Psihotrop

PostPosted: Mon Mar 20, 2017 10:16 am
by CreativeEgo


M-am râs. E tare proiectul, poate se prinde ceva carte de ăștia mici.