Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018)

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Post Reply
User avatar
paranoic
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2894
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:04 pm
Location: Un loc pe harta.
Contact:

Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018)

Post by paranoic »

Postati aici tot ce e de pe albumul? asta? habar nu am ce format e ca nu gasesc info, siteul eyau.ro e in lucru.

playlist pe youtube aici: https://www.youtube.com/watch?v=TED0WBh ... wBYQrwhe9x

Ionuţ
#pacifist#
Posts: 2543
Joined: Fri Jun 29, 2007 7:08 pm
Location: Tot acolo...

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by Ionuţ »

E pus și pe bandcamp:

degeaba mananci spanac de un briceag ai nevoie

Ionuţ
#pacifist#
Posts: 2543
Joined: Fri Jun 29, 2007 7:08 pm
Location: Tot acolo...

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by Ionuţ »

degeaba mananci spanac de un briceag ai nevoie

RanciD
dimineata verific forumu
Posts: 678
Joined: Fri Jul 12, 2019 7:00 pm
Location: Constsatik

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by RanciD »

nu e inca metal, e doar un paladin. tre' sa isi lase parul mare si sa-l vopseasca brunet ffs, sau blond. roscat!!! one love, adica casatorie si copiii cu elena. remarc o tenta pro-bine la tomi marfa, nu i-as da replay ca n-are growling, dar a dat in forta. eu dau mai bine la orice ora, dar eu nu sunt prieten cu adn ca sa dau concerte cu doc, sa vorbesc de sus cu rancid, sa ma iubeasca barbatii de pe forum.

User avatar
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul
Posts: 7759
Joined: Thu Mar 10, 2005 8:20 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by CreativeEgo »

oamenii dinozauri care inca asculta hepatita aia de rap care te adoarme

nea Caisa
campion pe sate
Posts: 3487
Joined: Thu Mar 26, 2009 11:25 pm
Contact:

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by nea Caisa »

deci exile o sa scoata la facem album? eu nici nu credeam ca mai exista labelul sincer sa fiu. ma rog, oricum nu mai conteaza asa de mult, colaboreaza oricum toata lumea cu toata lumea.

RanciD
dimineata verific forumu
Posts: 678
Joined: Fri Jul 12, 2019 7:00 pm
Location: Constsatik

Re: Exile - Filme online subtitrate gratis 2018 (album, 2018

Post by RanciD »

problema e ca dobrescu nu mai agata pizde, ca nu mai cred alea ca are 15 ani ca-i pitic, dupa cum plange cand da, deliric ala (ce-ti seamana intrucatva, e inteligent dar, dincolo de farmecul pe care-l exercita asupra femeilor, nu-i nimic deosebit la el) e doar un entertainer ptr. pustime, iar exile si doc sunt 2 ratati fara virtuti care sa-i recomande drept etalonuri h-h. facem records a supt pula cand au vrut sa-i arate lui Rancid ca ADN e mai bun, ca orice casa fudula. Dar adn e gone, rancid e unda, asta-i diferenta acum si se vede, doar tocilarii sar in sus la muzica gay ctc-sta, pana si cedry2k stramba din nasul ala cand aude ce nesimtiti sunt aia. restul n-aveau mare potential, in ochii lor, vb. de aforic, prozak, smog, carbon, din motive superficiale- erau uriti, iar nwanda a fost promovat doar pentru ca e fotogenic. label varza de gusteri. sa-mi suga pula in aceeasi masura hades, dar eu sunt unda, man! kazi ploae, veritas unde sunt? nicaieri. si ei sunt unda, man! serafim e ucigas de-ala, a la exile, niste nebuni!

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests