nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by .trip »

mama boka ce flex esti mai batran ca mine si ca pillu te rog frumos da-mi voie sa iti strang mana. mai stiu d-astia ca tine care merg in vama minus filme de rapper de bordura. fac aceleasi lucruri ca tine nu mai minti ca e scump ca se duc 5 insi cu 20 milioane in vama si stau 1 luna. tot asa si-o ard si teknivalistii cand merg la tuzla sa traga ketamina de pe bancheta ca nu sunt in stare sa isi tina telefonul in mana. lasa-ma coaie cu meltenismul asta obosit :)). cum plm sa te mandresti ca ai breasla de oameni de 50 de ani care inca si-o ard in vama =)))))))))) si tot tu sa fii hater ca altul cu 14 ani mai tanar ca tine ca se distreaza intr-un loc FRUMOS care nu pute a jeg de sub unghii. sincer nici nu m-ar interesa toate aspectele astea daca ti-ai vedea in plmea de treaba si n-ai mai sta pe forum sa militezi contra mumble rapului. macar accepta coaie ca esti batran si obosit si asta ti-e nivelul si scuteste pe toata lumea de prelegerile tale
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Vallejo »

topicu asta nu ajungea la 4 pagini daca se vorbea despre album

oare ce ar zice nimeni altu daca ar vedea ? " degeaba am facut piesa aia. astia inca fumeaza heroina. i'm out "

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by .trip »

multumesc acum celor ce nu m-au lasat sa iau LSD
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

User avatar
Shade.
Shaman
Posts: 3273
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:08 pm
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Shade. »

Legat de vamă, în ultimii 8 ani am fost mereu în vamă cu cortul ca vacanță secundară, după ce am vizitat alte țări. Are un vibe mișto. Anul acest am avut alte proiecte și nu mai merg. Legat de bani, vara acesta am fost 10 zile în Roma și Rimini- la mare și cu hoteluri de 3/4 stele și mâncare la restaurante ok m-a dus mai ieftin ca acum 3 ani în vamă unde am stat tot 10 zile. E scump să o arzi boem :))

Legat de NA și de album, subiectele sunt aceleași si sunt ok, ce îmi displace e flow-ul care pare că spre deosebire de cum dădea pe Nopți prea lungi că e în paragină. Adică la fiecare peisă nouă, personal îmi pare că are un flow tot mai ruginit.

nea Caisa
campion pe sate
Posts: 3487
Joined: Thu Mar 26, 2009 11:25 pm
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by nea Caisa »

ba, dar sa mor daca inteleg de ce va pasa cum si-o arde boka. problema lui ca se duce doar in vama, ma doare fix la pula. da' si pe el ar trebui sa il doara la pula ca altii merg in bulgaria, grecia sau malta. :lol:

User avatar
Shade.
Shaman
Posts: 3273
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:08 pm
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Shade. »

nea Caisa wrote:ba, dar sa mor daca inteleg de ce va pasa cum si-o arde boka. problema lui ca se duce doar in vama, ma doare fix la pula. da' si pe el ar trebui sa il doara la pula ca altii merg in bulgaria, grecia sau malta. :lol:
Cred că face mișto pe forum din plictiseală, ca medic e trimis moca de companii farmaceutice (da, e legal) la diferite conferințe prin Europa. Am o pritenă medic oftalmolog, mă rog e specializată-face chirurgie laser, și a mers doar vara asta în Madrid, Praga și Atena la congrese de oftalmo pe banii altora.

User avatar
G-MONEY
botezatoru'
Posts: 9844
Joined: Wed Mar 09, 2005 8:14 pm
Location: Rahova-City

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by G-MONEY »

Oricum ar fi, Ruben are bubele lui dar sa te iei de el ca de ce se duce in Vama, e aberant, acum pe bune.
http://www.tzakpac.blogspot.com


Image
CreativeEgo wrote: argumentu tău e irelevant pentru că hipster.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Vallejo »

ruben. e oficial de acum

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Boka »

balegjo.
l.e:ba,planta,cand erai mic erai mai destept,acum esti ingrozitor de imbecil :lol: nu cumva tu ai inceput cu aruncatu cu cacat in vama? :lol:

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Vallejo »

nu. au avut grija dusmanii tai. eu doar am intrat in joc ca baiatul meu kawhi si ti am dat un buzzer beater. imbecil imbecil dar intreaba l pe nea caisa cine e mvp

nea Caisa
campion pe sate
Posts: 3487
Joined: Thu Mar 26, 2009 11:25 pm
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by nea Caisa »

400 de euro si inelele pe degete

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Re: nvmnd x Nimeni Altu' : Inimi Frânte

Post by Boka »

nu era vb de tine aici,balegjo :)
baiatu tau kawhi....mda...anu asta i se termina norocu,iar de la voi,de buni ce ati ramas,a plecat si jeremy lin in china,campionilor :lol: cam asa si tu...mai ai de halit pana sa ma faci in vreun domeniu,boyulet :)
...puppies...
...asa,albumu....ba,numai trist nu imi pare.E un story telling spus altfel,batraneste,mai pe bagabonteala d-asta poetica,da nu trist.

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests