Cojo

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Post Reply
^h8-
serios, sunt ok
Posts: 413
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sat Jul 07, 2007 12:43 pm

Cojo

Post by ^h8- »


^h8-
serios, sunt ok
Posts: 413
Joined: Sat Jul 07, 2007 12:43 pm

Re: Cojo

Post by ^h8- »

nu stiu, parca noua generatie nu poate sa evadeze trecutul... astia mai underground sunt mereu un amalgam de facem records, kazi, rappace. pare ca experimenteaza mai mult la suprafata, dar parca inca n-a existat o ruptura cum a fost in perioada 2005-2010. poate sclipiri individuale ca bocaseca sau rapha saec dar nu exista o avangarda. albumul e ok plm dar cam putin self-awareness

Pilu
Maestru-n șoșoni
Posts: 4967
Joined: Wed Feb 06, 2008 6:43 pm
Location: Cluj

Re: Cojo

Post by Pilu »

E obositor sa-l asculti.
G-MONEY wrote: exista oameni prosti, oameni foarte prosti, oameni extraordinar de prosti..Pai si eladio in care categorie e? Pai ho ca pana la eladio mai avem.

nea Caisa
campion pe sate
Posts: 3487
Joined: Thu Mar 26, 2009 11:25 pm
Contact:

Re: Cojo

Post by nea Caisa »

mie imi place. decat trapperii astia de ii ascultati voi in ultimul timp si care dau la fel pe fiecare melodie, il prefer de 10 ori pe cojo.
singura chestie care mie personal nu prea imi place (am remarcat si la aparitiile anterioare ale lui chestia asta) e ca e cam multa parada intelectuala care pe mine nu prea ma mai atrage.

RanciD
dimineata verific forumu
Posts: 678
Joined: Fri Jul 12, 2019 7:00 pm
Location: Constsatik

Re: Cojo

Post by RanciD »

Normal că-i intelectualizat, are asperger. Toți handicapații mintal sau sexual (curvari) la hh-Ro. De-aia hh-ul autohton nu-i gighi! Cât despre influenceri, și ei au mild autism.

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Cojo

Post by .trip »

wack
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests