Hip-Hop Monden (de prin media)

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

User avatar
Shade.
Shaman
Posts: 3273
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:08 pm
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by Shade. »

@ Boka Tu ca medic ai făcut genetică. Homosexualitatea e o chestie de genetică nu de alegere. Din toată ura din lume, asta imi pare cea mai idioată. Ok antisemitismul cretin are 2-3 argumente, ura rasiala gen KKK are 2-3 argumente. Ura de gay nu are deloc argumente, niste băieţi şi recte nişte fete traiesc ca tine, rad ca tine, plang ca tine, obţin rezultate in munca lor deosebite şi da boka fac sex fix ca tine doar că ei se fut cu parteneri de acelaşi sex. De ce ai detesta o persoana fix ca tine care diferit alege să iubească oameni de acelaşi sex.

Sincer te întreb, dacă erai orfan sau copil al străzii. preferai să fi crescut la orfelinat sau de doi părinţi gay?

User avatar
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul
Posts: 7759
Joined: Thu Mar 10, 2005 8:20 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by CreativeEgo »

Sunt convins că ar fi preferat orfelinatul. Nu de alta, dar acolo ar fi avut parte de mai mult sex anal decât în orice relație gay.
oamenii dinozauri care inca asculta hepatita aia de rap care te adoarme

User avatar
G-MONEY
botezatoru'
Posts: 9844
Joined: Wed Mar 09, 2005 8:14 pm
Location: Rahova-City

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by G-MONEY »

un gangster niciodata n-ar spune nu orferinatului. Ar fi numai pregatit pentru strada, pe care o divinizeaza. Ar fi un dur. Si cand ar ajunge sus, o sa spuna ca orferinatul l-a facut asa smecher. Familiile gay sunt pentru fatalai. O.G. fo' life !! 8) :butch:
http://www.tzakpac.blogspot.com


Image
CreativeEgo wrote: argumentu tău e irelevant pentru că hipster.

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by Boka »

Shade. wrote:@ Boka Tu ca medic ai făcut genetică. Homosexualitatea e o chestie de genetică nu de alegere. Din toată ura din lume, asta imi pare cea mai idioată. Ok antisemitismul cretin are 2-3 argumente, ura rasiala gen KKK are 2-3 argumente. Ura de gay nu are deloc argumente, niste băieţi şi recte nişte fete traiesc ca tine, rad ca tine, plang ca tine, obţin rezultate in munca lor deosebite şi da boka fac sex fix ca tine doar că ei se f** cu parteneri de acelaşi sex. De ce ai detesta o persoana fix ca tine care diferit alege să iubească oameni de acelaşi sex.

Sincer te întreb, dacă erai orfan sau copil al străzii. preferai să fi crescut la orfelinat sau de doi părinţi gay?
lewl...nu cred ca vorbim aceeasi limba... :lol: :lol: :lol:
nu urasc pe nimeni,sa va fie foarte clar.In legatura cu majoritatea pe care voi credeti ca ii "urasc",nu ii urasc deloc.
-americanii,ue,rusii,evreii,nemtii,bozgorii si austriecii tre sa isi vada fiecare de treaba la ei acolo in ograda...pe aici prin Oltenia e o vorba:vine omu,sta oleaca,mai discuta,dar si pleaca...deci cand vreau sa plece in mortii lor de unde au venit nu inseamna ca ii urasc ci inseamna ca vreau sa induc o stare de normalitate si echilibru pe aici.
-clasa politica,mai ales basexu and co...mult timp i-am urat,pana cand am inteles ca si eu vreau fix ce vor ei,deci,de ce sa fii impotriva lor cand poti fi cu ei?Daca acolo e banu,acolo merem.Ca i-as jecmani in secunda 1 pe ei si pe oricine conduce banu gros sa ma fac gogoasa de coco,e partea a 2-a...asa cum stiu ca mi se cuvin toti banii pe care ii vreau.
-siiii,bulangiii,bineinteles.Nu stiu de cate ori am repetat ca nu ii urasc,ca nu ai cum sa urasti un om bolnav.Da,e o chestie de genetica...unii se nasc cu defecte de sept atrial,ventricular,altii cu insuficienta venoasa,arteriala la diferite nivele,altii cu sindrom down,altii fara diverse membre,altii cu un teren atopic dificil,si altii-bulangii.Toti au chestii de genetica si toti sunt bolnavi.Ah,ca homosexualitatea nu mai e considerata boala de un timp pt ca deviatia asta genetica e fff des intalnita la o gramada de specii,e altceva,dar asta nu ma impiedica pe mine sa nu ii consider in continuare bolnavi.Hai sa-ti zic de ce:Inchipuie-ti ca maine o sa inceapa anarhia la toate nivelele,si,la o examinare mai atenta se va observa ca gena lui Ramaru se va regasi ca gena dominanta la 50 la suta din populatie,si recesiva la vreo 85 la suta,si baietii vor legifera crima sadica si vor include devierile comportamentale ale baietilor ca fiind normale,ca,ce,sunt si ei tot oameni ca si noi,rad ca noi,plang ca noi,iubesc ca noi,doar ca mai spala din cand in cand cutitu de vanatoare-n plozii tai si ii portioneaza cu sataru in pungi de-un kil urmand sa-i perpeleasca pe gratar intr-o sambata dup-amiaza la iarba verde si sa ii serveasca impreuna cu un skol si-un fum.Si din restu sa faca o ciorba de maruntaie.Si ba da,e comparabila treaba pt ca in ambele cazuri se produce o disfunctie sociala grava.
Da,as prefera sa ma duc la orferinat decat sa fiu crescut de 2 care-si dau la namol si imi explica mie ca e normal ce fac ei.Si sa mai si cresc cu ideea asta bine impamantenita.
ah,uitasem,lu G-Money mai are un pic si ii iese caterinca :bow:

ciuschi
dimineata verific forumu
Posts: 621
Joined: Fri Sep 24, 2010 8:34 pm

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by ciuschi »

Daca e cineva care la orice ora din zi e mai neamuzant ca gmoney, ala esti tu, boka.
Bine, tu ai umor neintentionat. Zic sa dezvolti ideea cu gena lui ramaru, poate iei vreun premiu.
Vallejo wrote:mai bine asc manele decat alta muzica romaneasca. pe bune


Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by Boka »

:lol:
eu nu incerc sa fiu amuzant :lol:

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by DiNO »

Stim ca nu incerci.
6 ani de medicina nu scuza faptul ca te-ai urcat pe un laptop pe post de cantar si ai vrut sa iti cumperi o bicicleta la 2 lei de pe okazii.
Image

User avatar
G-MONEY
botezatoru'
Posts: 9844
Joined: Wed Mar 09, 2005 8:14 pm
Location: Rahova-City

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by G-MONEY »

Eu sunt amuzant, dar nu aveti voi simtul umorului, tristilor :lol:
app, Ramaru a fost cel mai mediatizat criminal, nicidecum cel mai sinistru din istoria Romaniei. Pe aia "smecheri" nu ii gasesti in presa. E pistol cu apa ce a facut Ramaru pe langa ce mi-a zis proful cand am facut criminalistica. Si ce e mai nasol, astia n-au fost niciodata prinsi :)
http://www.tzakpac.blogspot.com


Image
CreativeEgo wrote: argumentu tău e irelevant pentru că hipster.

User avatar
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul
Posts: 7759
Joined: Thu Mar 10, 2005 8:20 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by CreativeEgo »

Da, că asta contează, cine-a fost mai Dexter dintre criminali, nu cât de idiot este să compari homosexualii cu criminali sociopați. :lol:
oamenii dinozauri care inca asculta hepatita aia de rap care te adoarme

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by NskY »

boka.. cu tot respectul. dar e deplasata raaaau comparatia. compari un criminal cu un om care n-a omorat niciodata pe nimeni. "disfunctie sociala grava".. buna asta. cum ar veni, societatea e aproape perfecta... singurul aspect negativ sunt homosexualii care creeaza niste disfunctii sociale grave prin faptul ca nu pot transmite mai departe gena lor bolnava daca fac sex cu persoane de acelasi gen.

User avatar
creTzu
aka Cascarino sau Nelu
Posts: 1970
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:10 am
Location: Suceava
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by creTzu »

eu o afectiune mintala mult mai grava sa-ti pese cu cine se fute altu decat sa te futi cu barbati

User avatar
iustinescu
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 5209
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:49 am
Location: bercenar

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by iustinescu »

creTzu wrote:eu o afectiune mintala mult mai grava sa-ti pese cu cine se f*** altu decat sa te futi cu barbati
atat.

Ghiumurluc
dimineata verific forumu
Posts: 974
Joined: Mon Apr 25, 2011 11:36 pm

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by Ghiumurluc »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=00LF-sMqUUk[/video]
psihotrop ruleaza fin, bai!
...un ștrudel și o armă

User avatar
CreativeEgo
Arhistrateg nebiruitul
Posts: 7759
Joined: Thu Mar 10, 2005 8:20 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by CreativeEgo »

Fin, fin...

Bă, țin să vă atrag atenția (ca hipsteru) că io am zis de când omul avea încă 15 ani că e viitorul repului românesc, da? Ca să știți cine-i Mama Omida p-acilea. :P Și-mi mențin părerea, dacă se ține aproape de treabă și departe de influențele proaste o să fie și Mc-ul favorit al copiilor noștri.
oamenii dinozauri care inca asculta hepatita aia de rap care te adoarme

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Re: Hip-Hop Monden (de prin media)

Post by NskY »

chiar si copiilor lui cristyyo o sa ii placa 8)

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests