Switch to full style
Discutii despre hip hop-ul de-afara
Post a reply

Re: VIDEOCLIPURI

Tue Feb 07, 2017 7:06 pm

Re: VIDEOCLIPURI

Sat Feb 18, 2017 4:28 pm

Re: VIDEOCLIPURI

Mon Mar 06, 2017 12:17 pm

Re: VIDEOCLIPURI

Sat Aug 19, 2017 1:24 pm



masta killa, cel mai secretos wu member cu negru din ram squad, in caz ca vreti sa ascultati ceva de bine

Re: VIDEOCLIPURI

Fri Aug 25, 2017 6:49 pm

Re: VIDEOCLIPURI

Fri Aug 25, 2017 7:52 pm

clipu' meu suna mai smecher

Re: VIDEOCLIPURI

Sun Aug 27, 2017 2:19 pm

ROCK (Heltah Skeltah) - GW BaG

Mon Aug 28, 2017 6:27 pm

Re: VIDEOCLIPURI

Tue Aug 29, 2017 9:09 pm

foarte foarte foarte ... foarte ... tare

Slaine vs. Termanology - "Anti Hero" ft. Bun B & Everlast

Thu Oct 12, 2017 5:31 am

MEYHEM LAUREN & DJ MUGGS - Street Religion ft. Roc Marciano

Fri Oct 13, 2017 9:42 am

PMD - Good To Go

Thu Oct 19, 2017 6:56 pm

De La Soul - Royalty Capes

Sun Nov 12, 2017 6:46 am

Post a reply