HHB are ocazia de a-i intervieva pe cei de la Looptroop

Discutii despre hip hop-ul de-afara

Moderators: greuceanu, .etalosed

Post Reply
cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

HHB are ocazia de a-i intervieva pe cei de la Looptroop

Post by cafteala »

Stiti foarte bine cine sunt ei, le stiti melodiile si versurile pe de rost. Autorii melodiilor "Fly Away", "Looking for Love", "Bandit Queen", "Fort Europa", "Chana Masala" si multe altele.

HHB are ocazia de a le lua un interviu si nu vrea sa piarda sansa. Asa ca daca aveti vreo intrebare pentru DJ Embee, Supreme, Promoe si Cosm.i.c, intrati aici.

Le multumesc celor de la Looptroop pentru aceasta sansa. Promoe a fost foarte incantat sa auda ca sunt fani si in Romania si i-a suras ideea. Deci, intrati pe link-ul de mai sus si postati pe topic daca aveti vreo intrebare.

Daca exista hateri sau oameni care pur si simplu nu cred ca vom avea sansa de a-i intervieva pe cei de la Looptroop, voi pune un screenshot cu reply-ul lui Promoe. Va multumesc.

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

Chiar nimeni nu e interesat?

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

Daca ar fi avut cineva o intrebare, ar fi postat'o stai linistit.

User avatar
Cracku
un domn / doamna
Posts: 52
Joined: Sat Jan 08, 2005 11:59 am

Post by Cracku »

Nu intzeleg faza cu haterii... Am vb shi eu cu ei prin email, nu vad de ce n-ar crede lumea...
Intreaba-i cu cine ar vrea sa colaboreze cel mai mult. (us, europa,... nu conteza)

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

Nu stiu cati din cei de aici sunt surprinsi sa vada asta, in sensul ca pe net exista o gramada de posibilitati de a schimba nishte idei cu tot felul de artisti, trebuie sa gasesti doar locul, momentul si bineinteles sa fii inspirat. Eu de exemplu acum un an, am dat de-un forum foarte tare, ce le era dedicat celor de la Cunninlinguists si lui Tonedeff, care din cate imi amintesc intrau cam la 2 zile, raspundeau la intrebari, chiar postau chestii interesante, puneau pozele de la concertele ce le sustineau prin toata lumea, chiar super tare. Si eu eram distrusa in cazul RahDigga, am dat de ea, am pus 3 intrebari, si am fost satisfacuta. Vad ca ai scris mai sus ca Promoe e incantat sa aiba fani in Romania, ii poti spune ca exista 2 tipi cu care-l confundam, unul in timisoara si celalalt in bucuresti, din cate am auzit :lol: Uhm, fa si tu HH-ului romanesc o introducere frumoasa asa, ma gandesc ca n-au auzit de noi :lol: si ia te rog in considerare intrebarea mea, poate ca e cam exagerata, dar mi se rupe! Daca ar asculta ceva romanesc si le-ar place, ar fi dispusi sa colaboreze cu vreo trupa din romania? intreb asta pt. ca ieri am ascultat o piesa si suna foarte, foarte bine, tot un featuring cu o trupa de afara. Asa, hai ca esti baiat descurcaretz, btw, props 2 you! :wink:
(asa intre noi, eu le-am trimis celor de la swollen, imi placea mie Prevail foarte mult inainte 8) dar nimic back, in schimb mi-a raspuns Apathy cu alta ocazie)

User avatar
Chill Will
the funky man
Posts: 5019
Joined: Mon Jan 10, 2005 12:50 pm
Location: Smokin' weed & feelin' fine in my Lacville '79
Contact:

Post by Chill Will »

Nu sunt surprins!De ce?Pentru ca stiam de multa vreme ca sunt deschisi baietii si raspund la mailuri fara-ndoiala!



P.S.:Sun|Rah...gotta talk about something! :mrgreen:
http://listen.radionomy.com/classic-rap.m3u Classic Rap radio 24/7 - 101% dopeness

User avatar
Cracku
un domn / doamna
Posts: 52
Joined: Sat Jan 08, 2005 11:59 am

Post by Cracku »

Acu or sa le scrie toti astora de la lopptroop :))

User avatar
ronin
rapperu vostru preferat
Posts: 228
Joined: Fri Jun 17, 2005 7:07 pm
Location: Straight from Shamballah fightin the new world order on the surface (adica nu ne jucam aici)

Post by ronin »

Blueshift, felicitari pt ideea cu interviul cu Looptroop! Tot respectul!

Post Reply

Return to “Hip hop strain”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests