Noul videoclip 50 Cent - Window Shopper

Discutii despre hip hop-ul de-afara

Moderators: greuceanu, .etalosed

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

ce atata teorie cuaie? suferiti mai rau decat pizdele alea proaste ... iti place asculti, nu..NU si aia e ... ce slbz nu va mai suferiti ce e regula daca ai dat peste underground acum un an sau acum 4 sau acum 10 sa nu mai asculti nimic altceva ... 50 are cateva melodii tari rau ...are un sound de te pune-n cur (masterizare and shit ... iti face placere sa auzi iti gadila urechea nu ozn-uri si alte sloboaze trase in baie 5 albume intr-un an cu sound de te pisi pe ele dar deh! omul e poet are lirica merita asculta ca noi suntem cenaclisti in slbz poate facem si-o intalnire a poetilor anonimi unde sa urce toti penibilii pe scena si sa "cante" despre situatia axiomala a prezentului metamorfozat in angoasa trecutului in care nici el sa nus tie despre ce vorbeste) si daca nu esti fake si o arzi "azi asha maine altfel"" asculti daca-ti place ...
acum e trendy sa fii underground sa mor ... super tare ...

PS cu bold incercati sa ascultati muzica NU sa filosofati voi despre situatia hiphopului pe plan mondial si sa suferiti de anonimi jenanti
muie copos

User avatar
Shutz
un harnic machitor
Posts: 544
Joined: Wed Feb 09, 2005 4:56 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Shutz »

:D

Prea tare... :lol:

Zodiak.. nu.. nu cred ca gandesc toti la modu' ala, cunosc persoane pe aici care au vederi mai de ansamblu, ca sa zic asa.. (se poate observa "cu ochiu' liber" asta).
Am vazut videoclipul, in cele din urma... mi-a placut ideea cu baiatul acela ce se "zgaia" in fata vitrinei cu adidasi, in timp ce ceilalti radeau de el..
Imi place videoclipul... se vede ca e un "ceva" in care s-au bagat multi bani; instrumentalul e tare... de 50 cent tot nu-mi place.. ca de altfel nici tematica piesei - nu ma surprinde (dar aici se da cu parerea despre videoclip, nu?) :P

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

mihai.lazar wrote:..acum e trendy sa fii underground sa mor ... super tare ...
ce scrie sub userul tau? :lol: :lol:

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

intreaba pe privat si-ti raspund
muie copos

Post Reply

Return to “Hip hop strain”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest