BATTLE OFFTHEDOME tournament editia 2 (2005)

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

dragonu
tanar
Posts: 37
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Oct 16, 2005 8:39 pm
Location: bucuresti

Post by dragonu »

yo peace battleul a fost dope..pacat ca dupa orice eveniment ies comentarii stupide..gen knox a fost eliminat ca s-a enervat cu"tantalaul care vb in engleza"..ca j s-a suparat dupa ce a fost eliminat..ca pascal l-a injurat pe jepcar..eu unu m-am simtzit bine,am castigat si o naveta cu bere dupa battle am dat freestyle cu gnom pana ne-au picat laringele plus ca mai era si ziua mea(frumos cadou pt 20 de ani :mrgreen: )sincer deabea astept finala si sper sa cad cu arsura din prima sau cu j..multzi vor spune acum ca frate te vezi bun si mai stiu eu ce..in nici un caz ..eu merg dupa conceptul la freestyle toate pariurile cad..pt ca nu exista reguli..pana si supernatural a pierdut in fatza lui craig g si na supernat e mesia nu ca noi mc de mana a 2..in final vreau sa felicit pe cei care au participat indiferent de prestatzie..macar au fost acolo printre fratzi cum spunea menthoru..iar cei care comenteaza aiurea sa urce pe scena daca au coaie sa vada cum e sa ai un mic in mana..peace much luv the hip-hop culture its one with the sun

PascaL
un domn / doamna
Posts: 89
Joined: Mon Dec 20, 2004 4:53 pm
Location: Oltenita

Post by PascaL »

WORD...la multzi ani din partea mea.....DC NU MIHA SPUS NIMENI K SE DA O LADA D BERE :evil: ....daca shtiahm faceam show..glumesc....cat despre comentariile kre ies dupa....nu are rost sha le citeshti,auzi etc...sper sa pici cu J sau Arssura..kiar r fi tare :mrgreen: pace

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Post by Koma »

o.t. mic:
omg ce am iscat.. :lol:
data viitoare o sa scriu cu litere de-o schioapa.
ideea era ca nu da bine un emcee ce se vrea si freestyler sau whatever sa aiba greseli elementare de gramatica, fie ele si scrise pe un forum "in graba".
on topic:
ziceam sa-l felicit si eu pe dragonu pt prestatie...atat el cat si pascal + knoxxx au reprezentat surpriza...toti fiind "new entry"
Image

Umbra
tanar
Posts: 13
Joined: Mon Oct 17, 2005 9:32 am

Post by Umbra »

la multi ani dragonu

si da..p net toti avem 15 perechi de koaie da in under batea vantu cand a strigat menthoru "care urca p scena?"
ce vorbesti ma?

PascaL
un domn / doamna
Posts: 89
Joined: Mon Dec 20, 2004 4:53 pm
Location: Oltenita

Post by PascaL »

shi atunci am aparut eu :lol:

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

COIOSULE! :oops:

User avatar
DoLLaRa_LeeQeeD
tanar
Posts: 15
Joined: Mon Dec 13, 2004 10:58 pm
Location: unde intoarce 381 :)
Contact:

Post by DoLLaRa_LeeQeeD »

Fanas care figuri baiatule? cine si`a luat figuri de cand e cu Jepcar???(sau e barbatumi`o mare mafiot shi m-am ajuns???)neah....
yo cu jep` suntem de mult timp impreuna dar asta ar trebui` sa nu intereseze pe nimeni si totushi care figuri????? pai probabil tu nu intzelegi ke sunt alea figuri (sau cum zikea kineva, kandva: sau poate ai friguri) ... deci reluam....care figuri? pai mai baiatule daca tzin yo bine minte n`ai avut okazia sa vb ku mine vreodat` ashea k nu papa cacat ca nu ma cunosti si nici n-ai sa ma cunosti vreodat`...ashea ca pastreaza distantza (asta pt k ai vb urat)..(sau tu te referi la figuri ca stau in club cu o bere in mana shi cealalta e goala k m-am lasat de fumat...pai mai stii kum se zike..."dansezi Deceneu? nu! asta-i mersu meu" iar omu n`are kentime de figura)...shi dac` tzin yo bin` minte cand nu eram cu jep` o ardeam la fel prin club` si n-avam gram de bashini iar dac` cineva indiferent de moaca,inaltzime,kg,fomeie sau barbat se baga in seama cu mine indiferent de dicutzie...ex: dac` cunosc pe "X"...sau pe "y"...sau dak` am sa`i dau 10.000 ca sa puna la banii lui/ei sa intre in club...sau de unde sa-si ia shi el/ea ghete.....nu o ziceam in harfe: hai mai cu distantza ca yo sunt cine sunt shi te rog mai cu fereala k am harfe shi nu va mai suport! nu nene...vb foarte frumos ku kin` e baiat/fata nu facaturi car` injura shi li se umfla jugulara de invidie sau alte kkturi....iar dak` am sarit pe skena shi m-am luat de ala ceea ce nu am facut cand eram singura pt k logik..nu aveam pt kin` sa sar sau daca aveam... era "transparent"pt min` shi nu merita sa mah bag...iar tu akum vi` shi ziki k astea`s figuri? poi bah, scuza`mi stilu` stiu yo mai bin` de ce am sarit iar faza k ala a zis de barbatumi`o a fost prea de cacat ashea k el a inkeput asta nu yo k n`am yo treaba cu el(barbatumi`o n`ar fi` zis de el k nu`i frumos sa fie kearta sau mancarimi...faza lui a fost de tot kktu,pe min` orikum ma doare`n "pula" ..dac el e copil prost)...da totu` are o limita shi cand se sare dupa linie atunci se reactzioneaza.....sau dac` sunt ku barbatumi`o pe str` shi se ia la tranta...kearta... cu unu(din "n" motive,nu conteaza)...yo ce fac? yo sunt fata ashea k tre` sa ma dau langa bordura,sa pun mana la gura si sa zic: terminati mai "huliganilor"!!!! ca yo sunt fata finutza shi delicata si ma uit` la el...pai sare shtibla ca asha`i normal...daca pt iubita/iubitu tau nu te bagi,pai atunci pt cine?in sf...multzi nu intzeleg subiektu asta shi mai ales "saritu tzandarii" indiferent.. femeie/barbat cand zice cineva o vb de rau la adresa ei/lui nu te mai uitzi ku akeeaji ochi si te ia....cel putzin pe min` kar` am un temperament kolerik shi poa` k se are habar kam ke e ala,majoritatea a fakut likeu` (spekial pt omu Lex :) )....k dak` aveam un temp` melancolic nu prea reaktzionam nonverbal,reaktionam alt fel.....in sf...
muama kat am scris....
Iar atunki kand kineva (indiferent kin`) vine la min` shi vb frumos, ma intreaba ceva sau doar imi spune keva iar yo am sa imi "imi leg shiretu la ghete" adik`: ia mai du`te repede! inseamna k ori pe ala/aia o chema Vera ( shi mah refer strikt la o persoana nekunoskuta de voi) ori nu sunt eu shi s-a fakut o confuzie!
"fii` om ku min` k sa fiu om ku tin` pan` il lumea kealalta"
gata!

p.e.a.c.e :!:
In ghiveci e o planta ... atat.

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Urmatorul comentariu de acest fel sa se faca pe privat...aici va fi sters.
punct
muie copos

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

filmarea <in fine...cat se poate din ea> in curand? :)
Show a la Krem @ Facebook:
Image

Don Ice D.i.A
adevarat sa mor de nu
Posts: 372
Joined: Sat Jun 04, 2005 12:49 am
Location: Habar n-am

Post by Don Ice D.i.A »

prea multe kappa in text, isi pierde credibilitatea de non figuranta, glumesc ...


josephine napoleon sau asa ceva este madame

Fanas
tanar
Posts: 25
Joined: Wed Jun 01, 2005 12:48 am
Location: Romania sud-est

Post by Fanas »

kombat pot sa intru din nou sa ma fac de cacauo yo la battle ai? :D
Mc's come and Mc's go....
http://www.myspace.com/fanas86

Fanas
tanar
Posts: 25
Joined: Wed Jun 01, 2005 12:48 am
Location: Romania sud-est

Post by Fanas »

aaaaaa?


nu intzleg vb romaneste yo bro :D
Mc's come and Mc's go....
http://www.myspace.com/fanas86

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Image

Image

Mai multe poze, AICI

Foto: GANi

User avatar
Sonia
tanar
Posts: 37
Joined: Sun Dec 26, 2004 8:02 pm

Post by Sonia »

cum pulaaa meaaa se zice la "FATZA DE MASA" in engleza frate !!! :|
"THINK !!! it ain't illegal yet"

User avatar
FaiboX
UGLY
Posts: 234
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by FaiboX »

:)))))))))))) esti prajit sefu'
Image
Image

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests