Goran Bregovici

Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri

Moderator: .etalosed

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

adapter wrote:ia inventeaza un argument acum, sa moara goran bregovici de rusine :lol:

selectiv o p***, ai impresia ca doar tu ai dreptate...ca detii adevarul absolut. dar esti cam dus asea tu...ai cam mult timp de petrecut pe net. fa-ti frate blog, si posteaza acolo toate aberatiile tale, si daca are vr-unu chef de pe aici sa ti le citeasca...o sa intre acolo, dar nu ma obliga sa-ti citesc parerile astea ale tale exacerbate. ma cac in gusturile si selectiile tale(sa-ti bag aia cu exista cateva miliarde de oameni TOTAL diferiti?, chiar crezi ca ce crezi tu in materie de muzica, se aplica si ptr mine, si ptr restu' de pe aici?!?!? chiar crezi ca TU impui standarde in ale MUZICII?!?), nu e nevoie ca la fiecare topic pe care intri, sa-ti marchezi teritoriul.

si acum bag-o p'aia cu...doar e forum, am voie sa-mi exprim parerea peste tot. asta asa, ca sa ne arati ca stii drepturile forumistului.
eu?
99.9%

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

salut preacher

o sa rog moderatorii sa stearga discutia stupida care o sa aibe loc intre mine si preacher. va multumesc

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

adapter wrote:ia inventeaza un argument acum, sa moara goran bregovici de rusine :lol:

selectiv o p***, ai impresia ca doar tu ai dreptate...ca detii adevarul absolut. dar esti cam dus asea tu...ai cam mult timp de petrecut pe net. fa-ti frate blog, si posteaza acolo toate aberatiile tale, si daca are vr-unu chef de pe aici sa ti le citeasca...o sa intre acolo, dar nu ma obliga sa-ti citesc parerile astea ale tale exacerbate. ma cac in gusturile si selectiile tale(sa-ti bag aia cu exista cateva miliarde de oameni TOTAL diferiti?, chiar crezi ca ce crezi tu in materie de muzica, se aplica si ptr mine, si ptr restu' de pe aici?!?!? chiar crezi ca TU impui standarde in ale MUZICII?!?), nu e nevoie ca la fiecare topic pe care intri, sa-ti marchezi teritoriul.
da ce ti-am facut coane? te-am injurat de mama? m-am legat da famelia ta? sau esti ruda cu blegovici si am facut un fauxpas... m-am saturat de cacatul asta cu balcanismele asa cum m-am saturat de puya, si de toti regizorii care sug pula vesticilor cu filme laba despre comunism si balcanism si asa mai departe, si ce poti face tu in legatura cu asta e foarte simplu: cand imi vezi nickul si stelutza aia rosie da un pagedown rapid, si iti economisesti niste neuroni si probabil niste urme de pumni in perete. yall taking this internet thing way too serios. te rog sa te calmezi, ok? nu merita, serios, nu merita nervii astia. ignora-ma si enjoy tziganeala linistit. *hug* *hug* te-ai linistit un pic? :*
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

daca ma enervam cu d'astia ca tine, o luam razna de mult prietene. :)

raman la ideea ca ar trebui sa-ti faci blog. :wink:

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

am, mersi ;) ma descarc aici ca sa nu fiu naspa acolo :D
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

extrapoland, ca sa nu fii naspa pe blog, esti naspa aici pe forum. noi suntem acum pe un forum, deci esti naspa. si pentru faptul ca interactionez cu tine doar aici, pe forum, inseamna ca esti naspa pentru mine peste tot. ESTI NASPA! hahah

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

da ma, sunt foarte naspa cand vine vorba de muzica de rahat. cel mai naspa...si mandru de asta. acum reveniti la discutia despre promovarea tiganizarii via muzica de tot rahatul. as you were, my gipsy souljaz!
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

User avatar
Rainbows And Lsd
dimineata verific forumu
Posts: 752
Joined: Tue Oct 21, 2008 11:07 am
Location: In the Sky with Diamondillium

Post by Rainbows And Lsd »

iggy pop e caterinca
anyhow, the wine goes down good and
as long as there's enough of that
maybe we can make a comeback on the next piece
of paper.

swiftie
RockN'Rolla
Posts: 1709
Joined: Mon Jan 15, 2007 8:08 pm
Location: Umblu teleleu
Contact:

Post by swiftie »

n-are cum sa nu-ti placa : Black cat white cat

http://www.imdb.com/title/tt0118843/ :bow:

User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Suzy »

Kenshin wrote:da ma, sunt foarte naspa cand vine vorba de muzica de rahat. cel mai naspa...si mandru de asta. acum reveniti la discutia despre promovarea tiganizarii via muzica de tot rahatul. as you were, my gipsy souljaz!
ba, cine esti tu sa zici ce muzica e de rahat si ce muzica nu e? :lol:
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

that's my point.

User avatar
Rey
dimineata verific forumu
Posts: 704
Joined: Tue Jan 04, 2005 6:07 pm
Location: Straight Outta Ambrozie

Post by Rey »

goran bregovici suge pula.

Lol????

:))

User avatar
akima
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1307
Joined: Fri Sep 02, 2005 12:02 am
Location: "I don't even know where the hell I am half the time!"
Contact:

Post by akima »

dupa parerea ta. si? dupa parerea mea e f tare. si? si nimic. mai terminati odata cu discutia asta cretina.. a fost doar un anuntz. cine vrea merge, cine nu, nu merge. f simplu.
"daca-s bine unde sunt, iti trimit felicitare."

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

normal ca e simplu. dar simplul fapt ca mie nu-mi place sau ca tie iti place nu schimba cu nimic faptul ca suge pula.
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Werther
Sturm und Drang
Posts: 4675
Joined: Sun Jun 11, 2006 7:39 pm
Location: Bucuresti

Post by Werther »

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Da dativan pula mea ca de 5 zile numa manele vs hip hop vs goran bregovici vad.... las-o-n cacat kenshine ca dai treaba peste cap urat...

Post Reply

Return to “Alte genuri muzicale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests