FINALA BATTLE

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

Bai, vorbele sunt de prisos. SUPER TARE ce-a fost aseara!! Mult mai tare decat editia de anu` trecut si daca se mentine ritmu` asta, va dati seama cum o sa fie la anu` :shock: Si ce-a fost la final, rupere frateeeeeeeeee... :D :shock: Imi amortisera palmele de la atata aplaudat :lol: Felicitari tuturor concurentilor, abia astept filmarile :mrgreen: :bow:

aforic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 128
Joined: Wed Mar 02, 2005 2:40 am

Post by aforic »

...a scris un baiat ca nu shtu cum aforic nu este cashtigatorul ci hip-hop-ul...nu komaa...dupa el cu vreo 2 posturi....hmmm...apropo...fenomenul asta ia amploare inspre bine..daca vii cu afirmatii de gen,ai taiat elanul la 50 de oameni care ar vrea si ei sa faca asa ceva.nu ma ridic in slavi,multumesc oamenilor ca vin,ca rad(cu toate ca nu rad si la punchlines subliminale).atunci de ce se mai tine asa o competitie??..si daca nu ar ecsista competitori ptr cine ar mai veni publicul...multumesc celor care sustin atat anumiti cat si mishcarea...voi multi ati inteles greshit ptr ce a fost seara de aseara..nu ptr circ....eu m-am luptat..la fel si dragon si ceilalti.........e greu sa faci asta.....e f ushor sa postezi.....parerea mea.
respect arssura!(curaj demn de apreciat)

aforic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 128
Joined: Wed Mar 02, 2005 2:40 am

Post by aforic »

rapthor se numeste baiatull....si a zis de public..cer scuze...postul ramane pe aceiasi idee!

User avatar
cain.marko
rapperu vostru preferat
Posts: 295
Joined: Sun Mar 13, 2005 5:10 pm
Location: voronet

Post by cain.marko »

KwR wrote:cred k a fost prima data cand underu` a fost kiar pliiiiin...
nu, a mai fost plin si chiar si mai plin, doar ca de data asta s`a manifestat publicul cum trebuie.
+faza caterinca: Arssura zicea "a nu pot, sunt beat, etc" si se balansa, dupa care cand a luat micu in mana s`a schimbat FOARTE brusc parca nu mai avea nimic...
+faza necaterinca: emceei tot insistau la Ron ca le`ar aduce de acasa, cand era mult prea clar ca sunt pe loc.
+faza foarte caterinca: cand a urcat Leasa pe scena.
Nu ma asteptam sa fie chiar asa tare.

Leasa
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1027
Joined: Fri Jan 07, 2005 12:49 pm

Post by Leasa »

foarte frumoasa seara de ieri - felicitari tuturor! A fost o finala demna de servit ca manual... La anu' sper ca fiecare runda sa fie cum a fost finala de ieri!!!

felicitari AFORIC pentru locul 1 - felicitari HADES pentru organizare... la anul sper sa se gaseasca o locatie mai incapatoare :)

PACE SI EVOLUTIE...

DiSu
tanar
Posts: 33
Joined: Wed Jan 05, 2005 12:01 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by DiSu »

bahhhhh ..pakat ca am fost in CTA ..oricum felicitari AFORIC ..si restu! :)

User avatar
.Acid.
rapperu vostru preferat
Posts: 226
Joined: Tue Nov 08, 2005 10:30 pm
Location: http://www.beastsounds.ro
Contact:

Post by .Acid. »

Cel tare eveniment de hip-hop la care am luat parte vreodata. O seara ce tre' sa markeze un nou nivel pt. hip hop si pentru toti battle-emcee.
Istorie scrisa cu sange si lacrimi frate... M-am simtit excelent si nu am regretat nici o secunda faptu' ca nu am ajuns mai departe, in final, toti concurentii au definit termenul "FINALA".

J: Frate, esti criminal, abia astept sa dau un session cu tine. Much luv!
Ron: Mega respect, mai ales ca nu ai uitat de mine cand te-ai urcat pe scena sa-ti iei premiul. Te astept la Bv sa uscam sticle si sa uzam cuvinte... cypher and shit....
Dragonu: M-ai uimit frate... Originalitate, spontaneitate, creatie si caterinca... Tinem legatura frate. Abia asteptam sa alergam strazile Brasovului, in cautare pentru ursi la battle ;)
Aforic: Felicitari man! Alt emcee atat de taios precum esti tu nu am mai vazut. Esti unul dintre putinii oameni care au reusit sa demonstreze ce inseamna battle si in aceelasi timp ai ridicat nivelul cu mult peste.
Te astept la munte... facem un cypher in Poiana... in timp ce ne dam cu sacu' ...

Mult respect pentru toti concurentii!

User avatar
gadget-sustin-miscarea
tanar
Posts: 1
Joined: Fri Jul 29, 2005 5:38 pm
Location: Bucha`
Contact:

Post by gadget-sustin-miscarea »

nu-mi inchipuiam ca o sa rad in halu asta :D felicitari castigatorilor,dragoane a fost buna berea aia? pacat ca nu am mai stat,deci imi esti dator cu o bere


propun sa fie aduse poze pe site,ca am vazut ca s-au facut poze cu o mie de aparate,pana si un ziarist s-a suit pe public sa faca poze :lol: (asa faceam si eu daca aveam cu ce),noroc ca am stat in fatza,iar tot clubul venea peste mine,eu tineam baricada:) deci VREM POZE !!!!
:roll:
"Soul2Soul Studio"
---=S2S=---

User avatar
kitu
serios, sunt ok
Posts: 423
Joined: Sat Jan 08, 2005 12:21 am
Location: constanta
Contact:

Post by kitu »

felicitari Aforic !
word ! preacher wrote : kitu e eroul meu

Waspy8.0
rapperu vostru preferat
Posts: 264
Joined: Thu Apr 21, 2005 9:26 pm
Location: dincolo...

Post by Waspy8.0 »

Bhay...a fost dementzial..........cam singuru mod in care unu ca mine poate invatza ceva.....si singuru mod prin care individu x poate trece de bariera mea de arogantza....Mult resp. pt totzi care au fost acolo...implicatzi...Acid(calmul are si el sensul lui...ca sa-l citez pe vexx....vara la MARE...iarna la ski ...heh...trebuie sa ramai "in zona" frate...e o datorie fatza de societate..)....Pascal (m-ai taiat de la feeling...o sa te bantui tot restu zilelor tale..hah.......), knoxx (...EU STIU CUM E!!! ...hahahaha.......................big ups) DRAGONU...(hah..tzie nu am ce sa-tzi zic pe forum....ca aberam suficient in afara...ne vedem data viitoare in conditzii deloc similare...itzi promit...pana una alta...planu nostru de a creea un imens cypher mondial cred ca ne asteapta...)...J (COITZE..........eu am cu tine ceva nerezolvat.....heh...cand e concursu urmator?!?!?!........pana una alta...big ups.....ce i-ai zis ma lu phata aia la ureke ?!?!?! :lol: ....tipa cu sondaju..hahaha)...AFORIC (...CEEE MA????????????????....... :lol: )....Ron....(heh........tu esti dubios.......toate la vremea lor......inclusiv tu...........tare freza tho`......... :roll: )......




Ar mai fi loc si de hatereala gen..o mare muie...pe care i-o transmit baiatului care ..ISI MERITA LOCUL...se stie el..sau..oricum il stiu totzi ceilaltzi...heh...dar.......eventul a fost prea tare ca...oagarii sau..ceilaltzi ratei sa mai aiba vreo sansa sa se remarce.....
Ah...da` prin faptu ca a castigat AFORIC a castigat hip hopu`.....asta e ratzionamentu......bagatzi la cap...
Inca una pentru Cage shi mentha...................... :wink: ..


..........mana sus that is...

User avatar
borac
tanar
Posts: 27
Joined: Thu Nov 17, 2005 1:12 am

Post by borac »

n-are rost sa comentez pt ca n-am cuvinte .. Maed1 tu erai langa mine pe calorifer? :) hahaha tare. ai reusit sa prinzi si sesiunea pe caseta?
borac a.k.a. johnny .. iti fute neuronii

User avatar
frl
Kontrolez SiTuatia
Posts: 149
Joined: Fri Dec 17, 2004 7:51 pm
Contact:

Post by frl »

o parte din battle...nu se vede bine..dar se aude binishor...sper sa fac rost de mai multe... si de cele filmate bine...savurati...

acid.vs.knoxx
dragonu.vs.pascal
j.vs.acid
knoxx.vs.j
ron.vs.dragonu
ron.vs.j
ron.vs.knoxx
waspy.vs.aforic

felicitari...concurentilor|hades.ului

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

fuckin' filehost.ro, imi merge cu maxim 1 kb/s cand de pe altele trag cu 30-40...cer prea mult un upload si pe rapidshare?

User avatar
frl
Kontrolez SiTuatia
Posts: 149
Joined: Fri Dec 17, 2004 7:51 pm
Contact:

Post by frl »

imi merge fff greu..si momentan nu am timp...daca o sa am timp maine ..le pun si pe rapidshare

User avatar
akasha
ingerash
Posts: 94
Joined: Thu Feb 03, 2005 8:00 pm
Location: buc..southside

Post by akasha »

n'am vrut sa mai subscriu si eu la tot c a zis deja lumea.....ideea e k vreau sa felicit si eu castigatorii.....FELICITARI AFORIC SI DRAGONU.....felicitari tuturor finalistilor!!!
personal am mizat p Dragonu....si ink mai cred k a avut o evolutie vizibil mai buna knd a dat in afara battle'ului decat in runda cu Aforic
asta nu inseamna k contest in vreun fel titlu lu Aforic....NO WAY
ink o data ....FELICITARI...organizatorilor....participantilor....castigatorilor....
Hold the person that you love closely if they're next to you
The one you love, not the person that'll simply have sex with you
Appreciate them to the fullest extent, and then beyond
'Cause you never really know what you got, until it's gone

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests