FINALA CONCURSULUI

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Meno
tanar
Posts: 3
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Feb 07, 2005 1:18 am
Location: bucuresti

Post by Meno »

mah...eu deocamdata o am decat p caseta k nu am placa d captura p calc... da' sa vad c pot sa fac....oricum o sa fie destul d mare k am filmat o ora....si baietzi o sa downlodeze cam greu...

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

aforic wrote:parca era Impreuna pt Hip Hop...pai nu prea se vede..
bah... nu-mi fura sloganu ca te dau in judecata :lol: si il pun pe dom' patron Kombat sa scoata gologanu :butch2:

hhmmm... ce rime fac... :oops:

Meno wrote:mah...eu deocamdata o am decat p caseta k nu am placa d captura p calc... da' sa vad c pot sa fac....oricum o sa fie destul d mare k am filmat o ora....si baietzi o sa downlodeze cam greu...
lasa ma ca o comprim eu... clipu Psihic l-am facut de la 600mb la 20mb, si se vede binishor :wink: ...fa-l tu digital, ca pe urma vedem noi :roll:

User avatar
kif
pleau
Posts: 1239
Joined: Mon Dec 13, 2004 12:52 pm
Location: Pipera-Dr.Taberei. Stiu orice straduta care le leaga. Daca fac o ora inseamna ca le stiu si altii.

Post by kif »

ViolatoruDinBeci wrote:ba asta ..moses..nu mai suferi...vezi ca in trupa cu tine mai sunt inca 2 membri,poate ai uitat :twisted: in poza aia nu sunt toti,vezi poate te tai de la ratzie :lol: n-o sa mai ai pe ce sa cantzi,malagambistule :slap:
:D scuze da am fost tripat ... Fane e cu instrumentalele (marea parte) Cracku e dj-eu nostru si am uitat sa-l chem pe scena ... deci scuze multe multe :D
cine ma cunoaste stie ca sunt extra-aerian ...

vreau sa mai scriu un singur fragment despre concursu asta si sa-mi cer din nou scuze ca a iesit asa .... la sfasitul concursului am primit sa pastram ca amintire foile cu notele juriului si cu voturile din cate am inteles au fost peste 200 de pers acolo si voturile au fost in jur de 180 adunate asa :

4 la bong - 9
max - 6
calibru - 11
ktn - 14
n-man - 16
funktastics - 61
paco - 13
remiza - 32
unknown artists - 11

si din nou imi cer scuze ca a iesit asa ... nu este dorinta noastra sa intram in vreun fel de conflicte gratuite cu nimeni ... singura noastra grija este muzica care o facem
Image

aforic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 128
Joined: Wed Mar 02, 2005 2:40 am

Post by aforic »

frumosule suferindule...ai cashtigat si tu un concurs si gata sar pizdele pe tine...ce sa-i faci coaie...hahahahahhahahahha....la concertul de duminca ne lashi si pe noi sa cantam??????

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

hahahahaaaa :lol: :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests