BATTLE + USM si I.L. / 19 ian / SAGA no. 1

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

N-X
tanar
Posts: 3
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:48 pm

Post by N-X »

HipHopKulture a scris:
Serverul nu a fost g??sit

Firefox nu g??se?‚?te serverul streetmusic.evonet.ro.
Atunci intra cu Intremet Explorer, deocamdata nu am alta solutie!!

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

nu mergea pagina in nici un browser... acum se pare ca merge...

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

si totusi...pareri ceva despre concert? :roll:

mie mi s-a parut ok k fiind primu concert din an.

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

under_alk wrote:si totusi...pareri ceva despre concert? :roll:

mie mi s-a parut ok k fiind primu concert din an.
A fost oke si ca numar de oameni dat fiind ca inca e ianuarie (lumea se reface financiar dupa sarbatori) si ca show cu un + pt. battle. Ceva probleme cu sonorizarea, mai exact cu cel care era sunetist ... vom rezolva!
muie copos

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

foarte tare k a inceput la 9 (adik la 10 jumate) ... mai departe de concert nu mai shtiu k am plecat :cry: numai din cauza ta mihai tu eshti de vina ptr tot! :D
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

KwR wrote:foarte tare k a inceput la 9 (adik la 10 jumate) ... mai departe de concert nu mai shtiu k am plecat :cry: numai din cauza ta mihai tu eshti de vina ptr tot! :D
cam pe la 10 30 incep toate concertele...afishu minte :twisted:

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

afisul nu minte ... la 21.00 incepe evenimentul seara de joi fiind o seara de hip hop in ansamblul ei nu in concert.
Intr-adevar lumea s-a obisnuit sa vina la concert si sa plece imediat dupa ... poate nu gusta o muzica hip hop care se aude si inainte si dupa concert ... nu stiu ce sa zic
muie copos

User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Suzy »

poate ca unii trebuie sa mearga la scoala sau la munca a doua zi, si nu pot sta toata noaptea.
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Caricatura wrote:poate ca unii trebuie sa mearga la scoala sau la munca a doua zi, si nu pot sta toata noaptea.
stim asta ... eu ma refeream in primul rand la perioada de dinainte de concert.
muie copos

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

felicitari lu' Dragonu! dai o bere ca ai castigat.. :D

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

mihai.lazar wrote:afisul nu minte ... la 21.00 incepe evenimentul seara de joi fiind o seara de hip hop in ansamblul ei nu in concert.
Intr-adevar lumea s-a obisnuit sa vina la concert si sa plece imediat dupa ... poate nu gusta o muzica hip hop care se aude si inainte si dupa concert ... nu stiu ce sa zic
oke'. am inteles ideea ;)

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

mihai.lazar wrote:afisul nu minte ... la 21.00 incepe evenimentul seara de joi fiind o seara de hip hop in ansamblul ei nu in concert.
Intr-adevar lumea s-a obisnuit sa vina la concert si sa plece imediat dupa ... poate nu gusta o muzica hip hop care se aude si inainte si dupa concert ... nu stiu ce sa zic
aoleu eshti din`ala tzi-am shi zis cand am venit k am dificultatzi tehnice la naiba! nu o mai arde asha :) k ne suparam ne batem facem distrugere! :D

on`topic : a fost tare concertu`cel putzin cat am stat eu :) ... pakt k nu am mai putut sa stau... :D
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
zosteru
adevarat sa mor de nu
Posts: 397
Joined: Thu Jan 06, 2005 12:17 pm
Location: unde vreau
Contact:

Post by zosteru »

Frateee...mai aveam putin si-l bateam pe sunetistu ala!!!La noi, cel putin monitoarele si un mic, s-au auzit jalnic!!!La U.S.M a fost putin mai bine dupa ce am intervenit yo si Undoo...!Oricum am incredere si stiu ca se vor rezolva aceste probleme!!!

User avatar
zosteru
adevarat sa mor de nu
Posts: 397
Joined: Thu Jan 06, 2005 12:17 pm
Location: unde vreau
Contact:

Post by zosteru »

Caricatura wrote:poate ca unii trebuie sa mearga la scoala sau la munca a doua zi, si nu pot sta toata noaptea.

Si eu muncesc de la 9:30 la 18:30(uneori mult mai mult), dar vin la majoritatea evinimentelor...si nici macar nu stau in Bucuresti la fel ca si Dj Undoo (stam undeva langa Bucale in comunele periferice)!Pot doar sa spun ca noua ne ia taxiul pana acasa intre 250.000 si 350.000!!!Nu mai pun la socoteala ca ma trezesc la 7:00 pt ca fac in jur de o ora jumate pana la serviciu!!!Acum o sa spuneti ca aveti scoala si n-aveti bani....FRATE PANA IN VARA TRECUTA SI EU AM FOST STUDENT SI PREFERAM SA MOR DE FOAME TOATA SAPTAMANA CA SA AM BANI PT A VENI LA EVENIMENTELE DIN EXPIRAT SI MAI APOI GRIFFINS!!!

P.S.:Nu o lua personal!!!Am scris pentru toti care vin cu asemenea argumente care pt mine nu sunt relevante!PACE!

User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Suzy »

stai calm ca si eu ma trezesc la 7 ca sa ma duc la scoala, si vin aproape in fiecare joi.
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests