VERITASAGA, KTN + concurs de trupe / joi 26 ianuarie B-52

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

No Mo'
Lucky Striker
Posts: 519
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sat Jan 15, 2005 10:24 pm
Location: BUCURESTI - DIHAM
Contact:

Post by No Mo' »

Iooana wrote:pm ...Zombie THC au fost cei mai tari joi ... pacat ca nu toti pot sa accepte acest lucru :(
Nu tzi se pare ca tu esti cam rautacioasa? Acuma pune-ma la zid ca nu-i vedeam pe ei pe locul 1. Daca ar fi fost dupa mine, locul 1 l-ar fi luat MaicCec (om pe care l-am vazut, respectiv auzit pentru prima oara).

Arta e ceva foarte subiectiv. N-avem cum sa stim daca-i mai bun Picasso "ti-am dat beep" sau Rembrandt. Zobie THC ar fi fost "cei mai buni, fara drept de apel" daca era concurs de stafeta 4 x 100 m. Atunci nu-i contesta nimeni, ca nu te pui cu un cronometru Longines. Cu gusturile oamenilor insa, te potzi pune. "E chestie de gust", cum a zis Piele.
Image

User avatar
The Golden Jubilee
Undercover-ul lui Dracu
Posts: 689
Joined: Tue May 03, 2005 7:39 pm

Post by The Golden Jubilee »

No Mo' wrote:
Iooana wrote:... pacat ca nu toti pot sa accepte acest lucru :(
Acuma pune-ma la zid
cam indecente unele propuneri :roll:

User avatar
cHrom
tanar
Posts: 26
Joined: Thu Jan 19, 2006 6:26 pm
Location: pe partea cuibului

Post by cHrom »

4531923 wrote:bah lasati cearta mah...sa mor yo...romanu` gaseste cearta din orice kkt...asta e frate ai luat locul 2...felicitari...am luat locul 3 si nu fac atata gargara..am venit acolo sa ma distrez...imi face tot timpul o deosebita placere sa ma joc pe beat(efecte tehnice,dictie...etc)...stiam ca zombie thc sunt cei mai buni...felicitari si bafta la toata lumea...hai sa purtam discutii klumea...ce ziceti?
frate asta am frut si yo de la inceput! am facut o remarca acolo deloc rautacioasa si mi-au sarit in cap k nush ce am yo cu zombie thc.

deci daca luai tu locul 1 si ziceam yo chestia aia, atunci eram rautacios. dar dublajele, beat box-ul, gagica pe refren aduc un aport foarte mare.

nu am zis k dasta au castigat, k au fost tari, meritau. am zis k asta a fost diferentza, deci meritam locul 2...

si ala imi zice k n-am flow, tehnica, poola mea....si sa tac

sa dai tu coaie singur, nici macar fara dublaje sa vezi daca intreci 4 insi + gagca...

deci ioana m-a inteles gresit, iar tu te bagi aiurea-n seama, k dupa ce am primit pareri bune de la oameni care se implica in treaba asta calumea, parerea ta sincer nu ma intereseaza...si aici am incheiat orice discutie.

sper k m-am facut inteles si felicit inca o data zombie thc si maiccec ;)

User avatar
Iooana
fratele meu tu esti baiat
Posts: 187
Joined: Thu Sep 22, 2005 12:04 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Iooana »

yo ma dau batuta ... gata cu cearta pleaseeeee
Image
Image

Waspy8.0
rapperu vostru preferat
Posts: 264
Joined: Thu Apr 21, 2005 9:26 pm
Location: dincolo...

Post by Waspy8.0 »

ZOMBIE-THC = THE BOMB.........ma declar in fatza tuturor...cel mai mare fan.......M-atzi lasat masca.....Ce e cel mai tare e ca.....va asteptam...stiam ca o sa aparetzi intr-o buna zi...am fost in extaz 3 zile numa de voi am vorbit cu toata lumea...delir total...... De cand atzi urcat pe scena si va tot numaram...("...oare mai sunt multzi?!?!..hop..uite si o fata..."...) stiam ca o sa se intample ceva maretz......de euforia din spate cu faibo cage si aforic...nici n-are rost sa va mai zic........he....oricum.......un ditamai BIG-UP de la mine.
In sfarsit pot sa dorm linistit....


PS: dupa prestatzia Zombie...am pierdut orice interes fatza de celelalte trupe care au mai bagat...am avut doar un mic ochi in plus pt katana...din motive ratzionale.......dar sincer.........................SINCER.........diferentza...s-a vazut.....

morbid961
tanar
Posts: 9
Joined: Sat Dec 03, 2005 4:53 pm
Location: BUCURESTI
Contact:

Post by morbid961 »

bah cHrom,scuze k a iesit asa urat!mi s-a parut k esti km grandoman si d asta am simtit nevoia sa postez si io.dak o sa evoluezi poate o sa-mi plak si d tine.bafta multa!
behind green eyes

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

am si eu o intrebare...stiti ca daca postati de la acelasi calculator chiar daca schimbati nickul..ip-ul e acelasi?

e urat ...
muie copos

User avatar
Iooana
fratele meu tu esti baiat
Posts: 187
Joined: Thu Sep 22, 2005 12:04 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Iooana »

mihai.lazar wrote:am si eu o intrebare...stiti ca daca postati de la acelasi calculator chiar daca schimbati nickul..ip-ul e acelasi?

e urat ...
opss, nu stiu daca intr-adevar te referi la noi (adica la mine si maic cec) da oricum eu mam simtit ...intamplarea face k el sa fi postat azi noapte si astazi de pe calculatorul meu (adica de la mine de akasa ;) ) :)) oricum suntem 2 persoane diferite :P:P:P heheheh
Image
Image

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

IP-ul mesajului
82.77.70.42 [ 1 Mesaj ] [ Vizualizare IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
4531923 [ 1 Mesaj ]
morbid961 [ 1 Mesaj ]
muie copos

User avatar
Iooana
fratele meu tu esti baiat
Posts: 187
Joined: Thu Sep 22, 2005 12:04 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Iooana »

:? de chestia asta nu stiu nimic ....
Image
Image

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

Si concursul de Graffiti cum a decurs? :bow:

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

mihai.lazar wrote:Sunt doua chestii diferite, dorinta noastra a fost sa le facem pe ambele si un concurs de trupe si unul de schite graffiti ca sa reunim prin cele 4 evenimente toate elementele culturii hip hop. Din pacate la sectiunea graffiti nu s-a inscris mai nimeni asa ca acest concurs pica, vom incerca in primavara cand se incalzeste vremea sa organizam ceva pe aceasta tema de data asta cu sprayuri ...
!
muie copos

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

Weeeeee, can-uri! :D

Mersi de raspuns Kombat.. sper sa se tina atunci sa se inscrie lumea. :bow:

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

bLuEsHiFt wrote:Si concursul de Graffiti cum a decurs? :bow:

cum ma, tu stai in bucuresti si nu ai venit la concert? :)

User avatar
The Golden Jubilee
Undercover-ul lui Dracu
Posts: 689
Joined: Tue May 03, 2005 7:39 pm

Post by The Golden Jubilee »

under_alk wrote:
bLuEsHiFt wrote:Si concursul de Graffiti cum a decurs? :bow:

cum ma, tu stai in bucuresti si nu ai venit la concert? :)
e greu cu parintii astia nene :lol:

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests