Dagga si Cast + concurs de b-boy

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Iooana
fratele meu tu esti baiat
Posts: 187
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Sep 22, 2005 12:04 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Iooana »

hahaha :)) ce am pierdut :D ... dar nici nu aveam cum sa vad faza la cata lume era adunata acolo in fatza :?
Image
Image

User avatar
Lobontzica
tanar
Posts: 28
Joined: Mon Jan 09, 2006 9:06 pm
Location: la tribuna oficiala

Post by Lobontzica »

i-au "cazut" de 2 ori :wink:
da' cam asta era si schema :butch2:
Si tu la fel ca mine ai trecut deja prin multe../ Au fost putine bucurii, mai mult momente neplacute. /Erau clipe cand toate te enervau, / Sau seri in care nici macar tigarile nu te calmau!
KaTaNa

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

ei...acum scuza-ma si p mine ca nu stiu scheme de bboy ... la inceput am crezut ca nu am vazut bine...dar totusi se pare ca am vedere buna ...
10x :P
99.9%

User avatar
Grigo Grigo
un domn / doamna
Posts: 77
Joined: Sun Nov 06, 2005 8:28 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by Grigo Grigo »

e o schema cu care e menita sa isi bata joc de adversar...nu e grea din pnct d vedere tehnic :) ...e pt atmosfera..chestii d-astea..

si blue...am ajuns io ma..si nu am nici o idee cu bucurestiu ..si nu ai ajuns u...pana mea...io am tot intrebat lumea....si am ajuns..

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

aforic wrote:ptr toate Groupie Droopy..sunteti enervante!! +ce dracu cautai la mixer ca inginer de sunet???? ...frate sincer.....chiar nu am nimic cu voi...insa voi nu aveti o viata a voastra,tre sa va bagati in tot????sunteti sufocante + pe deasupra enervante ...

..pace!!
bah... eu nu aveam unde sa stau jos shi nu mai puteam de picioare :) m-am ashezat acolo plm.. oricum nu am umblat la nimic :D tot ala umbla eu doar stateam pe scaun... so... ma doare-n pula nu imi pasa... :roll:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
usualflow
un domn / doamna
Posts: 52
Joined: Mon May 23, 2005 7:47 pm
Contact:

Post by usualflow »

^women with dicks... :shock: :oops: interesant... ar trebui investigate aceste cazuri :?
...
:roll:

Despre show s-a cam zis ce era de zis... Personal m-a surprins placut prestatia lui K-nto (cat am apucat sa vad din ea), pe care nu l-am mai vazut de mult miscand asa si m-am bucurat ca Grigo inca nu a semnat fisa de pensionare :) :) si ca s-a apucat de treaba. Sa fie intr-un ceas bun si sa avem cat mai multe competitii jurizate corect si in moduri cat se poate de obiective! Aaa si in locatii cat mai spatioase si aerisite. Mi-e dor de battle-uri desfasurate in sali de sport...

Stima HadesRecords pt efortul organizatoric! Nu e deloc usor sa organizezi un bboy battle intr-un club si asta s-a vazut! In rest... pace si noroc pt omul Mist, greetings to the "No Display On The Cell Phone" Crew - Grigo & Hary :lol: si mult succes activistilor bboy cu atitudine corespunzatoare unei mentalitati sanatoase!

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: Mallone [Bot] and 30 guests