skizzo skillz

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

User avatar
Eladio wutanghiddenmember
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 9571
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Mar 08, 2009 12:52 pm
Contact:

Re: skizzo skillz

Post by Eladio wutanghiddenmember »

ce gusturi ai boka

epho
gisulapu
Posts: 3630
Joined: Sun Apr 22, 2007 3:35 pm

Re: skizzo skillz

Post by epho »

Mallone wrote:
souljunk.fane wrote:eram sarcastic ratonule, te turezi aiurea
ce sarcasm penibil ...

a,da,stai ca am uitat ...

tu cu fata aia de pizda desigilata ma faci pe mine raton ?
ahahahahhahahhaa
mallone, fane ti-o da in pizdăăă, fac pariu :lol: :lol:

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Re: skizzo skillz

Post by NskY »

abia astept si eu raspunsul lui fane, mereu le da :lol:

mallone, tu esti cam nesimtit la faza asta, ii jignesti pe oameni pt ca le place o piesa si nu sunt la fel de revoltati ca tine pentru ca piesa e naspa. cu toate astea, desi tie ti se pare naspa, continui sa intri si sa te interesezi de ce mai zice lumea despre ea, desi e mai usor sa o ignori total

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: skizzo skillz

Post by Mallone »

pai normal ca mai intru sa ma interesez ce mai guita lumea p-aici,fiindca vreau sa ma conving definitiv unde s-a ajuns in rapul romanesc ...
cat despre fane,e ok treaba ... am gresit si eu ca l-am inclus in categoria "duminica in mall cu creieru' gol",a gresit si el,fiindca a postat monosilabic un sarcasm inteles doar de el si aia e ... n-are rost sa continue nebunia ...
eu n-am nimic cu el,iar el probabil ca n-are nimic cu mine ...
in schimb,skizzo skills n-are nimic cu nimeni si nicio treaba cu nimic ... propun sa i se deschida topic si la alte genuri muzicale si ceea ce se poate numi rap sa fie postat aici,iar ceea ce se poate numi pseudo-cacat muzical sa fie postat acolo ...
Viața e complexă și are multe aspecte.

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Re: skizzo skillz

Post by NskY »

deschide-i si procedeaza asa... chiar cred ca esti cel mai in masura sa te ocupi de chestia asta. deci spor sa ai :)

souljunk.fane
funk soul sensation
Posts: 1393
Joined: Tue Jul 04, 2006 12:03 am
Location: favela
Contact:

Re: skizzo skillz

Post by souljunk.fane »

nu am de gand sa dau comback-uri si faze :)). doar ca mi s-a parut amuzant faptul ca deja incepeau posturi cu cat e de naspa piesa lui skizzo. de-aia am si zis ca-i tare, ca erau numai pareri negative. faza asta cu "unde s-a ajuns cu hip-hop-ul romanesc" si ca trebuie sa nu-l mai vad la hip-hop romanesc pe skizzo, e copilareasca. nici adminii sau moderatorii nu cred ca mai vor sa pastreze integritatea forumului. asta e muzica, asta e rep-ul, asta e lumea. poate au facut compromisuri, poate-au fost de cacat tot timpul, au fost tari si nu mai sunt dar or sa fie iar mai incolo, n-are sens sa te tripezi asa, sa-ti faci nervi ca vezi draga doamne unde se duce rep-ul pe pula.

e o gramada de muzica si in romania si in afara. de la hiphop la ultimul subgen de experimental. cand n-o sa mai am ce asculta si tot spectrul meu o sa se reduca la hiphopul romanesc, atunci o sa-mi fac si eu griji si-o sa musc din mousepad si tastatura pe forum ca mi se duce muzica pulii de suflet. luati prea in serios chestia asta.

mallone, da e naspa tare piesa. dar pentru faptul ca unul ar zice chiar si in serios ca-i tare, n-are sens sa-i zici ca are creierul gol la mol, mergand nasol, dupa un viol, drogat cu formol, facand un ocol, la pol, purtand o sapca kangol.

ps. nu arat ca o pizda dezmortita sau cum i-ai zis, sunt chiar skinny nigga pretty flacko

User avatar
Megiddo
The Meggido
Posts: 3362
Joined: Mon Dec 28, 2009 1:12 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: skizzo skillz

Post by Megiddo »

souljunk.fane wrote:e o gramada de muzica si in romania si in afara. de la hiphop la ultimul subgen de experimental. cand n-o sa mai am ce asculta si tot spectrul meu o sa se reduca la hiphopul romanesc, atunci o sa-mi fac si eu griji si-o sa musc din mousepad si tastatura pe forum ca mi se duce muzica pulii de suflet. luati prea in serios chestia asta.
Adevarat de tot. Totusi, pe mine nu ma doare ca se face muzica de cacat, tot timpul o sa se faca. Ma doare ca aia de cacat e promovata, o asculta toata lumea, e peste tot si imi fute mie creierii in timp ce pe aia buna pot s-o ascult doar acasa/in mp3.
Image
http://www.facebook.com/MegiddoProductions
breakyoself wrote:hi-fi e perversa

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Re: skizzo skillz

Post by Bazooka Joe »

e uite n-o sa deschidem niciun topic la alte genuri muzicale. Skizzo ramane la rap romanesc. Cand Snoop a facut piesa cu Guetta credeti ca pe forumuri pe-afara l-au mutat la alte genuri muzicale. Piesa e subtirica ca sa zic asa, probabil ca un producator ca lumea o facea sa sune blana in mall si in subsol :))
muie copos

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: skizzo skillz

Post by Mallone »

problema majora e ca ...

snoop dogg skizzo skills
Viața e complexă și are multe aspecte.

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Re: skizzo skillz

Post by Bazooka Joe »

nici romania nu e s.u.a. nici tu nu esti vreun guru hip-hop, nici forumul asta nu e vreo chintesenta a hip hop-ului ... multe nu sunt
totul e sa stam mai relaxati ca poate ne plezneste vreo vena si e pacat dupa aia
muie copos

User avatar
Obsesiv
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1171
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:47 am
Contact:

Re: skizzo skillz

Post by Obsesiv »

lipsa

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: skizzo skillz

Post by .trip »

nici nu m-asteptam sa fie tare piesa :). ma enerveaza la culme alea 2, sa mor...
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

caramelow
fratele meu tu esti baiat
Posts: 130
Joined: Wed Feb 23, 2011 11:09 pm

Re: skizzo skillz

Post by caramelow »

super versuri.super clip. super femei. super productie. superfluu.

cineva'
rapperu vostru preferat
Posts: 278
Joined: Sun Dec 19, 2010 1:07 am
Location: Suceava

Re: skizzo skillz

Post by cineva' »

super naspa

Broco
dimineata verific forumu
Posts: 857
Joined: Mon Aug 13, 2007 11:41 pm
Location: Canalu' Bega

Re: skizzo skillz

Post by Broco »

piesa de vara, e ok, mie imi place, + ca is bune javrele alea doua din clip.

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests