Ombladon - Indiferent (album nou)

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Mallone »

Ok. Mă pun la mintea ta, fiindcă prostia e fascinantă în nemărginita ei diversitate.

Orice ai face și orice ai zice, Vallejo, alias rebut biped cu nickname de localitate, rămâi tot un troll și un țăran prost și frustrat. Diferența între mine și tine e... că pe mine mă știe o întreagă comunitate hip-hop, cu bune și rele. Tu ai fost, ești și vei rămâne un nimeni în drum, un anonim spârcâit de pe un site oarecare. Tu nu ai existat, nu exiști și nici nu vei exista vreodată în jocul ăsta.

Ești exact ca ejacularea precoce a cățelei Laika din 3 noiembrie 1957 de pe Sputnik 2 sau ca un miriapod ucis de o combină agricolă pe un drum județean. Adică pielea pulii.

}{ rebut mic și nefolositor.
Viața e complexă și are multe aspecte.

User avatar
Golf
forumist frustrat
Posts: 1601
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:09 pm

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Golf »

Mallone wrote:Diferența între mine și tine e... că pe mine mă știe o întreagă comunitate hip-hop, cu bune și rele.
:lol: :lol: :lol:
Losing your mind is a lot more fun when you don't bother looking for it.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

normal ca te stie toata comunitatea hip hop ca le sugi pula la toti. esti doar un retardat care linge in cur obositi de parca primeste bani de la ei ca o tarfa ordinara. ala care te a facut e un taran prost frustrat probabil a vrut sa se razbune pe ma ta cand s a gandit sa o lase insarcinat cu un gremlin ca tine. iti dai seama ce mandrie ca esti un cacat cu ochii care cunoaste cativa rapperi. sunt foarte invidios pe tine acum imi dau seama cand de important esti de fapt. la cum ai zis o zici ca pentru asta te ai nascut. poate ca sunt un troll dar eu nici cand ma prostesc nu sunt asa prost ca tine
Last edited by Vallejo on Tue Jan 29, 2019 8:51 pm, edited 1 time in total.

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Mallone »

Să-ți zic un mic secret, Vallejo: scroafa aia gunoieră de mă-ta ne-a făcut pe toți bărbați. Tot forumul și-a împrăștiat sămânța în organul ei genital cu care a adus pe lume un trapper, fost rapper sifilitic ca tine.

Să fii invidios pe mine, bulangiule nedeclarat. Eu exist. Tu nu. Și nici n-ai existat vreodată. Pentru nimeni.

Banc auzit prin vecini.

- Care e cea mai confuză sărbătoare pentru Vallejo?
- Ziua tatălui.
Viața e complexă și are multe aspecte.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

esti amuzant dar eu vorbesc doar facts. uita te in oglinda si citeste postu de deasupra din nou si o sa ti dai singur seama ca asa sta treaba

iti dai seama ce gluma. ma ta ne a facut pe toti barbati. lol tot forumul ? din nou trebuie sa aduci si pe altii in discutie pentru ca nu te poti abtine sa nu lingi in cur si sa sugi pula putin

normal ca existi. ma ta merita un premiu ca a facut o parodie de om ca tine. inainte sa zici de altii ca sunt tarani uita te la tine ca arati ca alcoolicu ala din las fierbinti.

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Mallone »

Burta e țesut adipos și se dă jos, dar diferența e că eu sunt deștept și tu extrem de prost. Prostia e incurabilă și ireversibilă. You're on a one way trip, Mr. rebut inferior Vallejo :(

Noroc că s-a implementat colectarea selectivă a deșeurilor, ca să fii și tu selectat de cineva vreodată, gunoi mic și șturlubatic :lol:
Viața e complexă și are multe aspecte.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

iti dai seama ce destept esti ca trebuie sa repeti de o gramada de ori cat de destept esti. poate asa iti intra in cap. burta da dar cu fata aia ce faci ? ca arati de parca te stergi pe fata cu prosopu cu care ma sterg eu la cur

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

Image

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Mallone »

Groapa de gunoi Rudeni, o zi sordidă de joi:

- Bună ziua, domnule Vallejo, cum vedeți relațiile dintre homosexuali?
- Full HD.
Viața e complexă și are multe aspecte.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

te ai gandit mai bine de 15 minute pentru asta ? lol de ce ma mir esti doar un debil mintal construit ca o testoasa ninja. atat te duce carapacea
eu daca imi dau barba jos arat ca un copil deci inca am parte de underage pussy ca r kelly. tu nu stiu ce ai putea sa futi ca am auzit ca boka te fute pe tine. tu doar lingi si dupa ce o sugi il strigi slick pulla

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

bea o bere cu 3 lei si trage un pui de somn esti doar suparat ca pana si amully e mai bun ca rapper ul tau preferat. " am crescut pe valori " :lol:

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

vezi ca are boka cateva trite pregatite pentru tine doar deschide gura

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

nu o sa mai imi pierd prea mult timpul cu tine dar ai noroc ca m ai prins pe wc asa ca o sa ti mai spun cate ceva. mai ales ca tu esti un caz mai special asa deci meriti oricand o flegma intre ochi

nu stiu cum sa ti spun dar categoric esti mai prost ca mine si eu sunt destul de prost deci plm. poti sa repeti de o suta de ori cand te trezesti dupaia inainte de culcare cat de inteligent esti ca n o sa te ajute

vrei sa ti spun ce o sa fac dupa ce ma cac ? am o sticla de remy martin o sa ascult rhythm al ism. nu dau 2 bani pe valorile tale. nonsensurile tale muzicale. aprind o tigare dau un telefon si o sa fut ceva. deci nu stiu cum sa ti spun prietene dar cu toate cunostintele hip hop cu care te lauzi tot sunt mai rap ca tine. nu te invidiez deloc chiar prefer un threesome cu inca 2 barbati la puscarie decat sa fiu in pielea ta si asta spune multe. despre tine nu despre mine

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Vallejo »

urangutanule cu burta aia nu cred iti place sa faci altceva inafara de supt pula si lins curu nici nu e de mirare de ce esti asa faimos si am iesit

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Ombladon - Indiferent (album nou)

Post by Mallone »

Am gasit o poza cu sor-ta.

Image
Viața e complexă și are multe aspecte.

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests