Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Discutii despre hip hop-ul romanesc in general

Moderators: dan, DiNO

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Mallone »

eu doar ma amuz aici si-mi bat pula de niste prosti virtuali care nu exista in spatiu si timp. sunt doar niste sobolani infecti de tastatura care stau in casa si bat inutil din taste.

vallejo, nu prea mai am eu chef de certuri virtuale cu distrusi de pretutindeni, dar cred ca stii prea bine ca daca ma apuc de tine, la capitolul invective si injuraturi, nu faci fata, asa cum nici ma-ta aia curva n-a facut fata avalansei de aurolaci de pe groapa de gunoi rudeni atunci cand te-a fatat intr-un container.

mi-a zis ma-ta cand ii dadeam la muie intr-o scorbura de stejar secular ca decat sa fete un drogat imbecil ca tine, mai bine facea un cacat la gard.

o sa te injur pana o sa te plictisesti sau pana-mi iau ban.

to be continued, ca vad ca nu sunteti oameni seriosi, futu-va-n gura de panarame de oameni ce sunteti.
Viața e complexă și are multe aspecte.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Vallejo »

mars ma iara te bagi in seama cu mine coardo? nici macar nu vorbeam cu tine. iara crezi important? stai potolit pizdo chiar crezi ca o sa ti acord atentie toata ziua? manca mi ai pula ma nici nu citesc ce iti tasteaza batoanele alea de cacat. chiar crezi ca ma intereseaza ce e in mintea ta bolnava? scoate numele vallejo din gura. te ai cam obisnuit " vallejo vallejo miau miau " cand eu nici macar nu vreau sa mi bag pula in gura aia nespalata a ta. wc public

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

Mallone wrote:eu doar ma amuz aici si-mi bat pula de niste prosti virtuali care nu exista in spatiu si timp. sunt doar niste sobolani infecti de tastatura care stau in casa si bat inutil din taste.
bai tu chiar esti atat de prost sau faci misto? chiar nu imi dau seama. ori esti genial si te-ai ingropat singur sub 1000 de straturi de auto-ironie ori esti chiar atat de prost pe cat pari. esti o adevarata enigma, mallone
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Vallejo »

e frustrat. emotional si pe langa asta cred ca e si putin deplasat.
as putea sa continui o suta de ani cu el. pana cand o ajunga sa si tatueze fata mea cu semnul interzis pe frunte. ar avea parte de o inmormantare cu cosciug inchis din cauza asta

cred ca amandoi ne dam seama ca persoanele ca el au nevoie de afectiune nu de injuraturi asa ca din moment ce eu sunt omul mai mare aici si mai ales mai destept. pierd bucati din creier de fiecare data cand imi pun mintea cu el. o sa i ofer ultimul cuvant. deja simt pisica cum toarce. hai dai afara tot ce ai pe suflet. esti iertat pentru aberatiile pe care le ai spus.

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Mallone »

vallejo, esti mai sortit pieirii decat o lepidoptera calcata de un tir turcesc pe Valea Oltului.

diferenta intre mine si tine e ca la mine la inmormantare va veni un numar anume de fiinte umane care tin la mine si ma iubesc pentru ca eu exist si eman umanitate. in schimb, la inmormantarea ta (cu cap artizanal confectionat din ceara in sicriu, ca la decapitati) vor veni doar maidanezii gropii de gunoi pe care ai crescut, impreuna cu aurolacii care-n copilarie au profitat de integritatea ta anala si care ti-au introdus diverse obiecte contondente in orificiul borcanului cu magiun, (penetrat de nenumarate ori contra cost de orisicine ti-ar fi dat orice suma). o sa deschida serpii impreuna cu viermii de cadavru o casa de paririu ad-hoc, iar specia care te va devora prima, va detine suprematia gropii de gunoi in care te-ai nascut, crescut si ai fost sacrificat cu blandete.

Dar tu continua, puiule, ca am stoc nelimitat de texte pentru tine.
Viața e complexă și are multe aspecte.

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

ba malone ai 40 de ani esti obez si nu te plac femeile taci in pula mea
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Mallone »

aveam 35 de ani pe precedenta pagina. esti prost de dai in gropi, cumetre. si mediocru.

a, si burta se da jos. creierul niciodata nu se poate inlocui.

cand esti prost si mediocru (cazul tau), asa vei ramane toata viata.

raule care esti tu rau, futu-te-n gura de aradean prost.

Image
Viața e complexă și are multe aspecte.

Vallejo
baby scarecrow
Posts: 2760
Joined: Sun Feb 08, 2009 4:58 pm
Location: iN YOUR GiRL CAR

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Vallejo »

Mallone wrote:vallejo, esti mai sortit pieirii decat o lepidoptera calcata de un tir turcesc pe Valea Oltului.

diferenta intre mine si tine e ca la mine la inmormantare va veni un numar anume de fiinte umane care tin la mine si ma iubesc pentru ca eu exist si eman umanitate. in schimb, la inmormantarea ta (cu cap artizanal confectionat din ceara in sicriu, ca la decapitati) vor veni doar maidanezii gropii de gunoi pe care ai crescut, impreuna cu aurolacii care-n copilarie au profitat de integritatea ta anala si care ti-au introdus diverse obiecte contondente in orificiul borcanului cu magiun, (penetrat de nenumarate ori contra cost de orisicine ti-ar fi dat orice suma). o sa deschida serpii impreuna cu viermii de cadavru o casa de paririu ad-hoc, iar specia care te va devora prima, va detine suprematia gropii de gunoi in care te-ai nascut, crescut si ai fost sacrificat cu blandete.

Dar tu continua, puiule, ca am stoc nelimitat de texte pentru tine.
[video]https://youtu.be/xjZtF2hIdu4[/video]

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

unde stai in bucuresti mallone? poate vin intr-o zi sa iti fut un genunchi in gusa aia de porc prost
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

nu stiu la ce plm ai pus poza aia cu mine frumosule care esti tu frumos =))

Image
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

aduci putin asa a chill will daca ar suferi de o forma avansata de asperger
la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Mallone »

.trip wrote:unde stai in bucuresti mallone? poate vin intr-o zi sa iti fut un genunchi in gusa aia de porc prost
Contactează-mă și stabilim o întrevedere.
Viața e complexă și are multe aspecte.

User avatar
hanno
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2474
Joined: Sat Apr 18, 2009 10:18 pm

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by hanno »

Asa trist a ajuns forumul ca nu mai comenteaza nimeni de pe margine

.trip
ce n'est pas possible
Posts: 2269
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm
Location: in your baby momma's DMs

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by .trip »

la puscarie ma duc mama sunt dependent de heroina

User avatar
Golf
forumist frustrat
Posts: 1601
Joined: Mon Mar 10, 2008 7:09 pm

Re: Noul val de rapperi/trapperi [2019]

Post by Golf »

Ballone =))))))))
Losing your mind is a lot more fun when you don't bother looking for it.

Post Reply

Return to “Hip hop romanesc”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 13 guests