RZA

Discutii despre hip hop-ul de-afara

Moderators: greuceanu, .etalosed

rza e cel mai bun mc din istorie ?

da
8
16%
rancid e
28
56%
nu, rza e
14
28%
 
Total votes: 50

User avatar
FAD
adevarat sa mor de nu
Posts: 354
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Dec 13, 2007 2:40 pm
Location: BUZĂU/BUCUREŞTI
Contact:

Post by FAD »

cred ca face parte dintr-o secta:-s
Mai bine taci, dand senzatia ca esti inapt, decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala.
cs.skillsv.ro
www.skillsv.ro

User avatar
hug!
tanar
Posts: 7
Joined: Mon Feb 18, 2008 4:44 pm
Location: din mama
Contact:

Post by hug! »

off:daca vreti sa nu va treziti cu cine stie ce parinti de copil de 14-15 ani care o arde pe forum si citeste rahatu' ala si o ia pe camp dupa va sugerez sa stergeti aberatiile interiorului lu abbot sau cum il cheama pe el,vad ca are si nume de scena,pm
on spre abott:
1.Cati ani ai?daca ai peste 20 si o dai asa cu coran sau ce pula mea e ala,fraiere,o duci greu cu mintea sau lipsa de femei,oricum trist
2.Daca din cauza muzicii ai ajuns sa gandesti in halu' ala,primul pod care l gasesti mai inalt pune cruce cu numele tau pe el
3.Esti roman mortii matii de inapt,ce pula mea cauti tu cu coranul si ce pula mea carti tamaduitoare ai tu acolo?
4.Chiar crezi ca ia cineva in serios toate aberatiile alea?
5.pe toti de aici ii doare in pula de posturile tale si chiar te iau la misto,deci ai fani :butch2:
6.te as numi idealist dar nu mi permit sa ti fac parintii tampiti
7.esti o tumoare la metastaza,esti o paguba pentru omenire
8.oamenii ca tine se leaga in jurul bustului cu o centura de C4(nu citroen) si se arunca in multime
9.si doamne iarta-ma,dar unii fac prea bine
10.mai bine taci acum decat sa mori prematur
si 11:sa moara mama(marturisesc ca de mult imi doresc asta) daca nu esti pe val coi,ai si fani,o arzi si pe coran si pula mea teorii renascentiste ce pm ai tu in cap acolo,meriti un os ~
ati fi fost toti tari daca nu mi-ati fi fost fani

User avatar
Shearer
old school
Posts: 2538
Joined: Fri Feb 24, 2006 10:33 pm
Location: Berceni
Contact:

Post by Shearer »

in caz ca nu vedeti , rancid are ban si deci nu are cum sa intre , iar primul post al topicului e din ianuarie .

User avatar
hug!
tanar
Posts: 7
Joined: Mon Feb 18, 2008 4:44 pm
Location: din mama
Contact:

Post by hug! »

J.Mastah wrote:ce'ncearca oare rancid the abbot sa demonstreze /?
incearca omu' sa sugereze ca e de o prostie rara si ca nu mai e nimeni ca el
dar pm,eu ma simt superior si nu iau in seama aligatorii
la urma urmei sunt peste toti,am coaele mari ma doare in p**** de monologul astuia,dar cand vad dastia ma gandesc daca merita maximum o flegma,...nee
ati fi fost toti tari daca nu mi-ati fi fost fani

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Post by Boka »

sunteti hateri cu rancid? :lol: :lol: :lol:
pe bune:omu...se vede ca nu e prost dar e cel putin autist,ca sa nu zic schizofrenic,daca a avut rabdarea sa scrie posturile alea interminabile in care scrie numai ineptii...
"profetie":cand te vei ridica de la calculator si vei iesi pe afara,vei observa niste forme de viata numite"femei"...vezi ce e cu ele...poate iti trece...
sfat:du-te ba baiatule si fa-ti un control ca nu ai nicio treaba cu sanatatea mintala...de fapt...interneaza-te direct si cere o camera goala,antifonata,cu o nimfomana in ea....
hahahahhahahaahahhahahahahaha...am ascultat"psihopatul"...bv koae...rulezi...
on:bobby e smeker,imi place aproape tot ce scoate,insa tu ai o problema maaaaaaaaaaaaaareeeeeeee.....mai asculta la rhumba...poate iti vine mintea la cap...

RanciD
dimineata verific forumu
Posts: 678
Joined: Fri Jul 12, 2019 7:00 pm
Location: Constsatik

Re: RZA

Post by RanciD »

RZA sau Rancid, pe cand erau ambii sanatosi mental: https://soundcloud.com/sfsfs-ssfsf/6var ... al_sharing

RanciD
dimineata verific forumu
Posts: 678
Joined: Fri Jul 12, 2019 7:00 pm
Location: Constsatik

Re: RZA

Post by RanciD »

Check this out: ma duc la chirurg, că-mi coace Rana, nu-mi coase rana după operație, ma duc la dentist, imi lasa cuta la barbie, ma duc la...la spital, imi face injectii sa dorm, dar nu pot sa dorm, ca-s somnifere antice si eu am insomnie mixta, ma duc la doc. De fam. Cu gastrita, imi d pastile de la care d3f3chezi imediat (pastile de neam prost, rudimentare). Mă duc la urgente sa imi coasa degetul, iar aia tipa la mine si ma doare rau intepatura. Pai sa nu ii omori pe mallone si boka, pe vexxattu si rimaru danceru', gangsta/ mafia porcimiii tiganesco-mamaligesti? Sa nu tii razand cu rusii? sa nu pui bombe in templul de samsari?

Post Reply

Return to “Hip hop strain”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests